Зняття макіяжу: шкіра теж має право на відпочинок

Зняття макіяжу є найважливішою частиною щоденного догляду за шкірою. Не буде перебільшенням сказати, що без зняття макіяжу будь-який інший догляд не має великого сенсу. Якщо ви хочете прокидатися зі свіжою, гладкою, сяючою шкірою, необхідно знімати макіяж щовечора.

Тонік

Деякі жінки на додаток до звичайних засобів для зняття макіяжу використовують тоніки, так як вважають, що вони сприяють більш глибокому очищенню шкіри. У той же час, більшість експертів сходяться на думці, що тоніки не є обов’язковими для очищення шкіри. Більша частина коштів для зняття макіяжу чудово справляються зі своєю роботою. Тоніки ж видаляють з шкіри не тільки залишки забруднень, але і натуральні масла, що може призвести до сухості шкіри. Від тоніків можуть спокійно відмовитися всі, крім тих у кого занадто жирна шкіра, а також тих, хто дуже любить цей продукт і вважає його виключно корисним для своєї шкіри.

Чи можна знімати макіяж дитячими вологими серветками

Ні, одноголосно кажуть фахівці. Деякі жінки використовують для зняття макіяжу дитячі серветки, оскільки вважають, що продукт, розроблений спеціально для ніжної дитячої шкіри, надаватиме дуже щадне дію на шкіру обличчя. Це так, але дитячі серветки не призначені для зняття макіяжу і зможуть видалити його досить ефективно, так як в них немає необхідних для цього інгредієнтів.

Як видаляти макіяж з сухої шкіри, не роблячи її ще більш сухий

Вибирайте засоби для зняття макіяжу відповідно до типу вашої шкіри. Якщо у вас дуже суха шкіра, можна знімати макіяж за допомогою масел. Нанесіть очищають олія на ватний диск, і протріть ним особа, виконуючи легкі кругові рухи. Потім нанесіть на шкіру обличчя пінку або молочко для сухої шкіри, помасажуйте обличчя, і змийте піну, що утворилася за допомогою м’якої губки, змоченою в теплій воді.

Як змивати водостійку туш

Багато жінок успішно видаляють водостійку туш за допомогою вазеліну — потрібно просто нанести вазелін на вії, а потім за допомогою шматочка вати обережно зняти його з вій разом з тушшю. Однак професіонали кажуть, що краще знімати водостійку туш за допомогою спеціально призначених для цього засобів. До речі, за допомогою засобів для зняття макіяжу очей також можна видаляти з губ стійку помаду.

Чи потрібно знову очищати шкіру обличчя вранці

З цього приводу у фахівців немає єдиної думки. Деякі говорять, що це необхідно. Інші вважають, що шкіра обличчя не забруднюється від того, що ви спите на подушці з чистою наволочкою, а, оскільки занадто часте очищення може пересушити шкіру, вранці очищати її не обов’язково. Якщо у вас нормальна або суха шкіра, вранці можна просто сполоснути обличчя прохолодною або теплою водою. Якщо ж шкіра жирна, її потрібно ретельно очищати два рази в день.

Зняття макіяжу очей оливковою олією

Оливкова олія — чудовий продукт, який не тільки робить ваші страви ще корисніше і смачніше, але і допомагає економити на засобах для зняття макіяжу очей. Бажано, що масло було нерафінована, холодного віджимання (extra virgin). Капніть трохи олії на шматочок вати і знімайте макіяж, як зазвичай. Якщо після зняття макіяжу шкіра навколо очей залишається дуже жирною, промокніть надлишки масла серветкою.

Оливкова олія ефективно знімає різні види макіяжу, в тому числі, водостійку туш. Крім цього, у нього є й інші переваги. Оливкова олія дуже корисно для вій — якщо ви будете користуватися ним регулярно, воно зробить їх густіше і довше. Крім того, воно живить і зволожує шкіру, і може бути хорошим засобом для профілактики утворення зморшок навколо очей.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.