Зниження цукру в крові — не так добре як здається

загрузка...

У всьому світі десятки мільйонів людей страждають від діабету, у сотень мільйонів спостерігаються преддіабетіческіе стану. Різні ускладнення діабету щороку стають причиною сотень тисяч смертей.

Однією з причин підвищеного рівня цукру в крові є ожиріння, яке, в вию чергу, в більшості випадків виявляється результатом неправильного харчування. Напевно, самим простим способом зниження рівня цукру в крові є здорове харчування.

Харчування

Підвищення рівня цукру в крові після вживання в їжу певного продукту харчування, в порівнянні з цим показником для цукру в чистому вигляді, визначає глікемічний індекс продукту. Наприклад, високий глікемічний індекс у здоби, картоплі, різних шоколадних батончиків. Низький глікемічний індекс у бобових, цільнозернових, багатьох фруктів і овочів. При регулярному вживанні в їжу нізкоглікеміческіх продуктів рівень цукру в крові може знизитися на 35-40% (якщо у людини ще не розвинувся діабет, зниження буде менш істотним).

Крім того, для зниження рівня цукру в крові рекомендується частково замістити вуглеводи мононенасичені жири. Для цього слід включити в дієту оливки і оливкова олія, мигдаль, авокадо, фісташки, різні насіння.

Оскільки хром допомагає роботі інсуліну, брак цієї речовини може призвести до підвищення рівня цукру в крові. Щоб привести концентрацію цукру в норму, вживайте в їжу продукти, багаті хромом — цільнозернові, овочі, пивні дріжджі. Багаті магнієм бобові, горіхи і зелень також допомагають знизити рівень цукру в крові. Дослідження показують, що часник, цибуля, кмин і насіння пажитника сприяють нормальній активності інсуліну і переробці глюкози.

Спорт

Регулярні фізичні навантаження також допомагають організму ефективніше контролювати рівень цукру в крові, і для цього не обов’язково потрібні виснажливі тренування. Щоденні прогулянки по 20-30 хвилин, 40-60 хвилин занять в спортзалі по три-чотири рази на тиждень вже сприяють суттєвому зниженню рівня цукру в крові.

Нарешті, щоб знизити рівень цукру в крові, потрібно випивати не менше 1,5 л води в день. Води вимиває з організму токсини, покращуючи роботу багатьох систем і сприяючи зниженню ваги.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.