Жуйдемен — підозріле китайський засіб

загрузка...

Скільки вже писалося й говорилося про неякісних китайських препаратах для схуднення, а їх все продовжують приймати, сподіваючись на диво. Але час чудес пройшло: російські правоохоронні органи, нарешті, згадали про здоров’я своїх громадян і стали перевіряти те, що надходить до нас з-за кордону.

Претензії до виробників Жуйдемен

Капсули і чай для схуднення Жуйжемен — це не лікарські засоби, а біологічно активні добавки до їжі. А це значить, що вони не підлягають такому суворому контролю, як лікарські препарати. І це породило порушення з боку виробників таких препаратів і масу міфів про них серед споживачів.

Основні претензії до виробників полягали в тому, що в БАДи Жуйдемен додавалися сильнодіючі лікарські (сибутрамін та ін) препарати, які і викликали схуднення. Йшлося не про якісь нешкідливих препаратах, а про препарати, які придушували апетит, впливаючи на центри голоду в головному мозку. Але, як відомо, в нашому організмі все взаємопов’язано і впливаючи на одні центри, не можна бути впевненими, що не зачепиш інші життєво важливі ділянки головного мозку. Що ми і отримували у величезній кількості. А адже на упаковці Жуйдемен ніколи не вказувалося нічого крім рослинних інгредієнтів. Тобто люди приймали ці препарати «наосліп», без урахування протипоказань, яких досить багато — саме тому сибутрамін та його аналоги в аптеці можна купити лише за рецептом лікаря.

Коли ці препарати були виявлені в ряді областей на території Росії, розгорівся скандал і, мабуть, зараз таких добавок в Жуйдемене немає. Непрямі підтвердження цьому можна знайти в Інтернеті, де майже всі споживачі відзначають, що якщо два роки тому вони схуднули на стільки-то кілограмів і мали такі-то побічні ефекти, то зараз немає ні схуднення, ні побічних ефектів.

Офіційний складу Жуйдемен

Якщо вірити тому, що написано на упаковці (а як вірити, якщо репутація так підмочена?), то капсули Жуйдемен містять: листя зеленого чаю 150 мг, насіння касії тора 125 мг, листя Периллил чагарникової 50 мг, плоди глоду 50 мг , квітки хризантеми китайської 50 мг, трава ельшольціі реснитчатой 35 мг. Чай Жуйдемен містить ті ж самі інгредієнти, але без зазначення їх кількості.

Давайте ж розберемося, що саме робить ефект схуднення в Бадах Жуйдемен.

Листя зеленого чаю — позитивно впливають на обмінні процеси, виводить токсини.

Насіння касії тора у нас більше відомі під назвою сени. Це проносний засіб.

Листя Периллил надають антитоксичну, заспокійливу, болезаспокійливу, потогінну і протизапальну дію. Крім того, його використовують в якості стимулюючого і регулюючого травлення і противоаллергического засоби.

Трава ельшольціі реснитчатой має протизапальну, антибактеріальну, жарознижуючим, сечогінну, в’яжучу і протигрибковою дією.

Чай з хризантемою володіє жарознижуючі властивості, покращує зір, виводить токсини з організму, корисний для печінки. Застосовується при перегріві, застуді, головному болі і запамороченні.

Плоди глоду знижують збудливість центральної нервової системи і серцевого м’яза, сприяють підвищенню скоротливості останньої, поліпшенню коронарного і мозкового кровообігу, нормалізації серцевого ритму, усувають запаморочення. Глід проявляє спазмолітичну (розслаблюють м’язи внутрішніх органів) дію, вибірково розширюючи судини серця і головного мозку, знижують артеріальний тиск, сприяє нормалізації венозного тиску, поліпшує функції судинних стінок. Застосовується у складі комплексної терапії при функціональних порушеннях діяльності серця, артеріальної гіпертонії, ішемічної хвороби серця, порушення серцевого ритму, атеросклерозі, клімактеричному неврозі.

Як бачите, активних компонентів саме для схуднення, тобто для придушення апетиту або для різкого прискорення обміну речовин, в Жуйдемене майже немає. Хоча як знати, не додали чи виробники цього разу ще чого-небудь, «забувши» написати про це на упаковці? Наприклад, листя ефедри — вона вже точно прискорює обмін речовин, викликаючи при цьому (як і будь активно діюча речовина) ряд побічних ефектів.

Неможливо ж перевіряти всі БАДи на території Росії — їх занадто багато, в тому числі і з дружнього Китаю.

Чи варто приймати Жуйдемен? Подумайте про це самі.

Галина Романенко

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.