Жирна шкіра: природні і штучні засоби по догляду

Дуже важливо знайти правильну антивікову косметику для жирної шкіри. І, через типу шкіри, зробити це буває дуже важко. Будь антивікові косметичні продукти рекламуються як дуже ефективні. На жаль, більшість з них просто на працює. Так як косметика — це не ліки, державні органи далеко не так суворо стежать за її якістю. Ефективний антивікові продукт для жирної шкіри повинен боротися зі зморшками, покращувати тон шкіри, і при цьому не залишати на ній жирного блиску. Щоб знайти косметику, завдяки якій ваша шкіра буде виглядати дійсно чудово, необхідно прислухатися до того, що кажуть експерти.

А вони останнім часом особливо підкреслюють важливість прийому харчових добавок для підтримки краси шкіри.

Як зберегти здоров’я і молодість шкіри

Щорічно люди витрачають величезні суми на косметику, яка бореться з ознаками старіння шкіри. Але антивікова косметика — це далеко не все, що потрібно для збереження вашої краси.

Нижчеперелічені фактори можуть нашкодити вашій шкірі, і їх слід уникати:

 • Надлишкова чищення може привести до сухості, підвищеній чутливості шкіри та інших проблем. Уникайте використання засобів для чищення шкіри із занадто агресивними компонентами. Мийте обличчя на частіше двох разів на день, і теплою, а не гарячою водою.
 • Ультрафіолетові промені. Щоб уникнути їх шкідливого впливу, слід скоротити час перебування на сонці і рідше відвідувати солярії, або взагалі відмовитися від них. Коли ви виходите на вулицю в сонячну погоду, користуйтеся сонцезахисним кремом, носіть капелюхи з широкими полями і довгу одежу.
 • Гаряча вода та хлор. Велика частина водопровідної води містить те або інша кількість хлору. Ця речовина може заподіяти шкірі значної шкоди. Чим гаряче вода, і чим довше ви в ній знаходитеся, тим сильніше шкоду для вашої шкіри. Дерматологи рекомендують приймати душ або ванну не частіше одного разу на день, особливо в холодну пору року, коли ви не сильно потієте.
 • Зловживання макіяжем. Більшість декоративної косметики може викликати подразнення шкіри. Компоненти стійкої косметики можуть бути особливо шкідливі для шкіри. Рекомендується використовувати якомога менше косметики, особливо на шкірі навколо очей. Крім того, під макіяж потрібно наносити ефективні антивікові креми.
 • Жорсткі миючі та чистячі засоби, так само відомі як іонні детергенти також можуть бути дуже шкідливі. Шампуні, мило, гелі для душу, а також рідини для миття посуду, пральні порошки і ополіскувачі — у всіх них можуть міститися речовини, які надають на шкіру руйнівний ефект. Читайте списки інгредієнтів на етикетках засобів, якими ви користуєтеся. Якщо серед них є лаурилсульфат натрію, лауретсульфат натрію і їх аналоги, такі як лаурилсульфат амонію або лауретсульфат амонію, при роботі з цими речовинами потрібно надягати рукавички або відмовитися від їх використання.
 • Зловживання засобами для догляду за шкірою. Багато косметичні засоби просто неефективні, але деякі з них містять компоненти, які в довгостроковій перспективі можуть пошкодити шкіру. Слід дуже уважно ставитися до будь косметиці, яку ви використовуєте.
 • Боротьба зі зморшками

  Є 3 дуже важливі складові ефективної боротьби із зморшками: харчові добавки для шкіри, антивікова косметика, та засоби для скорочення зморшок. Кожне з них приносить певну користь, але для максимального ефекту потрібно використовувати всі три.

  Харчові добавки для шкіри

  Важливість харчових добавок для шкіри часто недооцінюють. Багато людей просто забувають, що шкіра отримує харчування зсередини, з продуктів, які ми вживаємо щодня. Через нестачу поживних речовин шкіра часто стає в’ялою і з’являються зморшки. Харчові добавки потрібні вашій шкірі, тому що:

 • З їх допомогою шкіра буде виглядати більш молодою і здоровою
 • Вони допоможуть впоратися з різними захворюваннями шкіри, такими, як акне
 • Допомагають захищати шкіру від шкідливого впливу навколишнього середовища
 • Надають позитивний ефект на імунну систему
 • Не мають шкідливих побічних ефектів
 • Найкращі харчові добавки складаються з натуральних компонентів і володіють всім перерахованими достоїнствами.

  антивікових засобів для жирної шкіри

  Знайти ефективну косметику для жирної шкіри нелегко, але є один засіб, який скорочує зморшки, запобігає появі нових, бореться з дисколорація, і при цьому не залишає на шкірі жирного блиску.

  Сироватка від зморшок

  Ще одне важливе засіб для догляду за шкірою — сироватка від зморшок.

  Використання антивікової косметики для жирної шкіри і прийом харчових добавок дозволить вам виглядати молодо протягом багатьох років. Починати ніколи не пізно. Багато досліджень показують, що коли б ви не почали користуватися ефективними антивіковими продуктами, через деякий час ви отримаєте помітний омолоджуючий результат.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.