Жіночий презерватив: захистить в будь-якому випадку

У житті трапляється безліч різних ситуацій, приємних і не дуже. Жодна людина не застрахована від неприємних випадковостей. У сучасному і розкутому світі досить часті випадкові статеві контакти. Хтось ними захоплюється, а для когось це зайвий головний біль. Хочеться і від небажаної вагітності оберегтися і, звичайно, від інфекцій, що передаються статевим шляхом. Ідеальним засобом контрацепції в даному випадку є презерватив. Але що робити, якщо партнер навідріз відмовляється його використовувати, мотивуючи безліччю аргументів? На допомогу приходить абсолютно нове і унікальне засіб контрацепції, як жіночий презерватив.

Що являє собою жіночий презерватив?

Жіночий презерватив або фемідоми (від англійських слів female та condom) — це трубка, виготовлена з поліуретану, яка вводиться в піхву. У діаметр жіночий презерватив складає 8 см, а його довжина досягає 18 см. Обидва кінці цієї трубки мають два жорсткі кільця, які допомагають закріпити презерватив в піхву. Внутрішньо кільце розташовується в закритій частині поліуретанової трубки, він охоплює шийку матки подібно шеечной діафрагмі. Відкритий кінець презерватива закінчується зовнішнім кільцем, яке розташовується за межами піхви і прикриває статеві губи. Саме в це кільце чоловік вводить статевий член. Створення жіночого презерватива відноситься до 1990 року, тобто зовсім недавно, тому вони не користуються широкою популярністю.

Як використовувати жіночий презерватив

Вводити жіночий презерватив у піхву можна за кілька (максимум 8 годин) до статевого акту. Введення презерватива вимагає певної вправності. Внутрішній обідок презерватива необхідно стиснути, а потім ввести в піхву, розташовуючи його навпроти шийки матки. Таким чином, внутрішнє кільце, прийнявши початкову форму, щільно охоплює шийку матки і додатково фіксується тазової кісткою. Зовнішній обідок розправляється на статевих органах. Ні в якому разі не можна одночасно використовувати чоловічий і жіночий презервативи. По-перше, це не має ніякого сенсу, а доставляє лише зайві незручності. А по-друге, спільне використання чоловічого та жіночого презервативів призводить до їх склеюванню, що чревато зісковзуванням презервативів і / або їх пошкодженням. Правила використання жіночого презерватива такі ж, як і чоловічого. Перед введенням презерватива слід переконатися в його цілісності і термін придатності. Видаляти презерватив відразу після статевого акту немає необхідності. Його можна залишати в піхві строком до десяти годин, що вельми приємно партнерам. Жіночий презерватив є одноразовим засобом, але деякі автори стверджують, що презерватив можна вимити і використовувати до п’яти разів.

Переваги жіночого презерватива

Жіночий презерватив має дуже багато переваг. В першу чергу слід зазначити, що він практично непомітний в піхву, тому що виготовлений з надтонкого матеріалу, що абсолютно не знижує чутливість під час статевого акту. Чоловічі презервативи не можуть похвастати даною обставиною. Іншою перевагою жіночого презерватива є можливість його тривалого носіння. По-перше, його не потрібно поспіхом вводити перед статевим актом, що також є перевагою перед чоловічим презервативом. А по-друге, жіночий презерватив не вимагає негайного вилучення після коїтусу. Ще однією перевагою жіночого презерватива є його надійність у відношенні інфекцій, що передаються статевим шляхом, та небажаної вагітності. Крім того, зовнішній кінець презерватива прикриває частину вульви, що забезпечує додатковий захист від інфекцій. Також жіночий презерватив можна використовувати жінкам, у яких є алергія на латекс або сперму.

Недоліки жіночого презерватива

Як і всі засоби контрацепції, жіночий презерватив має недоліки, але їх небагато. Головним недоліком є його висока ціна (приблизно 6 євро). Також деяким жінкам не подобатися виступаюче зовнішнє кільце (в естетичному плані). Не виключається і алергія на матеріал, з якого виготовлений презерватив.

Ганна Созінова

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.