Жіночий оргазм: путівник для жінок

Досягти оргазму зовсім не так просто — якщо ви жінка! Майже всі чоловіки без праці досягають оргазму з будь партнеркою, однак жінки влаштовані інакше. Втім, найсумніше навіть не це, а те, що переважній більшості чоловіків і жінок цей факт залишається невідомим.

Подивимося правді в очі — усі книжки, фільми і особливо журнали для дівчаток і жінок малюють вельми привабливу картину, представляючи жінок постійно збудженими сексуально привабливими істотами, завжди готовими до сексу і без праці досягають оргазму. Проблема в тому, що це подання абсолютно не відповідає дійсності.

Тому для жінок, що не відповідають цьому образу, — тобто для більшості — така розбіжність між нав’язаним ЗМІ уявленням про сучасній жінці і реальністю може виявитися дуже хворобливим.

Величезна кількість молодих жінок переживає через власну нездатність досягти оргазму. Однак справа в тому, що, на відміну від чоловіків, більшості жінок потрібно цьому вчитися.

Результати досліджень свідчать про те, що більшості жінок вдається досягти оргазму тільки через кілька років після початку сексуального життя.

Якщо вам 20 — 30

Навіть у двадцять і тридцять років багато жінок не можуть зловити примарну синю птицю оргазму. Сьогодні більшість сексологів вважають, що нездатність досягти оргазму (або проблеми з досягненням оргазму) повинна підштовхнути жінку до «самостійних занять».

Що ж, це очевидне рішення, проте багато жінок навіть сьогодні залишаються достатньо закомплексованими, щоб відкрито визнати, що займаються мастурбацією, і вважають себе винними в чомусь дуже ганебний. Знайте: мастурбація допомагає точно дізнатися, який тиск і ритм потрібен вам, щоб досягти оргазму. Зокрема, вам потрібно досліджувати власне тіло, щоб точно дізнатися, як стимулювати клітор.

Так, мастурбація допомагає вам більше дізнатися про оргазм, проте важливо пам’ятати, що вдаватися до любові з собою слід в комфортній і розслабленій обстановці, і найголовніше, на самоті. Виховання любові до власного тіла і дослідження своєї жіночої сутності повинне викликати тільки позитивні і приємні відчуття, а це неможливо, якщо хтось рветься у вашу спальню або ванну, вимагаючи негайно вийти і зайнятися приготуванням вечері!

Навчившись без праці досягати оргазму, ви зможете розповісти і показати своєму партнеру, що саме вам потрібно, щоб прийти до фінішу.

Якщо вам за 30

До того часу, коли вам за 30, 40 або 50 ви повинні навчитися без праці досягати оргазму — зрозуміло, поруч з люблячим і турботливим партнером.

Однак не варто забувати, що у більшості жінок здатність досягати оргазму сильно залежить від менструального циклу. Для жінки нормально почувати особливе сексуальне збудження в середині менструального циклу. Втім, деякі жінки переживають пік збудження безпосередньо перед початком менструації. Інші зауважують, що абсолютно не схильні до сексу в деякі періоди циклу. І все це абсолютно нормально.

Втім, якщо вам за 30, а оргазми ви можете перерахувати по пальцях однієї руки, то саме час звернутися за допомогою до фахівця — лікаря-сексолога.

Типи оргазму

Завдяки Фрейду, батьку-засновнику психоаналізу, серед чоловіків побутує хибна думка, ніби вагінальні оргазми характерні для зрілих жінок, у той час як Кліторальні оргазми більш поширені серед молодих жінок.

Тепер це думка спростовано. Багато сексологи сьогодні стверджують — і звичайні жінки з ними солідарні — що їм не відома різниця між вагінальним і кліторальний оргазмом.

Як правило, жінки не можуть досягти оргазму без стимуляції клітора, будь то в процесі сексуального акту або мастурбації.

З іншого боку, деякі жінки впевнені, що можуть «кінчити» без усякої додаткової стимуляції клітора, і стверджують, що джерело оргазму — вагіна. Однак багато сексологи вважають, що в процесі сексу в будь-якому випадку відбувається стимуляція клітора, який відтягується донизу або розтирається чоловічим тілом.

Так, і не забувайте про G-точки. Деякі жінки переживають особливо яскравий оргазм при стимуляції цієї точки (яку ви можете знайти без сторонньої допомоги на передній стінці вагіни). У самому справі, багато жінок, які не залишають свою G-точку без уваги, стверджують, що інтенсивні оргазми у них супроводжуються сім’явипорскуванням. Тому є підстави вважати, що крім вагінального і кліторального оргазму, існує і оргазм G-точки.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.