Жіночий кондом — простий і ефективний

Один з новітніх контрацептивних засобів, жіночий кондом, дозволяє захиститися від небажаної вагітності та хвороб, що передаються статевим шляхом. З’явися на європейському ринку в 1992 році, цей метод контрацепції був схвалений FDA вже в 1993. У порівнянні з іншими протизаплідними засобами, цей метод контрацепції є досить дорогим, проте Всесвітня Організація Охорони Здоров’я та Комісія Об’єднаних Націй по боротьбі зі СНІДом всіляко пропагує його використання, оскільки жіночий кондом є найефективнішим засобом запобігання незапланованої вагітності, а також зараження ВІЛ / СНІД та захворювань , що передаються статевим шляхом.

Цей метод контрацепції винайдений доктором Mary Ann Leeper як ефективний захід контролю розповсюдження ВІЛ, особливо на Африканському континенті і в країнах, що розвиваються. Жіночий кондом виготовлений з поліуретану і має близько 17 см в довжину, він забезпечений з двох сторін гнучкими кільцями. Він використовується жінкою в якості бар’єрного протизаплідного засобу. У вигляді м’якої оболонки він вистилає піхву і не має серйозних побічних ефектів. Головною перевагою його є можливість захищати не тільки від небажаного запліднення, але і від інфекцій, у тому числі ВІЛ / СНІД.

Жіночі кондоми не мають запаху, вони м’які і міцні, навіть у порівнянні з латексними. Внутрішнє кільце використовується для введення, воно розміщується позаду лобкової кістки. Зовнішнє — дуже м’яке і гнучке залишається зовні. Це виріб продається в комплекті з лубрикантом.

Жіночі кондоми продаються без рецепту і у використанні вельми прості. Жінка може розташувати його самостійно, не вдаючись до допомоги лікаря. При використанні цього методу контрацепції відсутній ризик гормональних побічних ефектів. Таке протизаплідний засіб можна застосовувати і під час місячних, і відразу після пологів. Варто жіночий кондом від $ 2 до $ 5, значно дорожче, ніж чоловічий. Оскільки він призначений для одноразового використання, запобігання за допомогою жіночого кондома може обійтися дуже дорого. Не зайве також зауважити, що будь-яке пошкодження кондома робить його абсолютно неефективним.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.