Жіночі хитрощі — місток, перекинутий до чоловіка

Слово «хитрість» асоціюється у багатьох з обманом, брехнею, хитрощами, і в цілому має негативну емоційне забарвлення. Якщо говорити про жіночу хитрість, то багато чоловіків сприймають це як спробу обману, а у жінок в очах тут же з’являється інтерес, адже за допомогою хитрості, як багато хто думає, можна домогтися всього, чого хочеться.

Про жіночої хитрості сказано багато, випущені цілі томи з порадами про те, як зробити так, щоб чоловік залишився твоїм, і при цьому купив тобі шубу, приготував вечерю і любив твою маму. Жінки змітають з прилавків подібну літературу, ретельно вивчають і намагаються застосувати дані поради на практиці, потім діляться між собою результатами і підказують один одному «як бути хитріший».

Однак, як відомо універсальних рад немає, і багато жінок, які читали різну літературу з порадами і «хитрощами» скажуть, що ефективність даних рад не більше 30% відсотків, тобто спрацює максимально кожен третій рецепт, але ж нам необхідно бодай 80%. Ця стаття призначена для нас з вами, жінки.

Жіноча хитрість — що це?

Жіноча хитрість — це ряд спеціально підібраних дій і певний спосіб поведінки, спрямований на те, щоб внести якісь зміни в життя.

Чоловіки і жінки апріорі різні, у них різне статуру, обмін речовин, функції і можливості організму, але і це ще не все, у них різна психічна і розумова діяльність, ще як ми говоримо, існує «жіноча» та «чоловіча» логіка.

Застосування якихось спеціальних прийомів в поведінці, направлено лише на те, щоб привернути до себе чоловіка, показати йому, що можеш думати його мовою, при необхідності скористатися його природними властивостями і досягти своєї мети. Це як дипломатія, коли представники різних країн зустрічаються, обмінюються думками мовою, зрозумілою їм обом, і домовляються про співпрацю. Так і жіноча хитрість — це елемент дипломатії.

Жіноча хитрість може бути типовою і силовий (агресивної), розглянемо ці типи докладніше.

Типова жіноча хитрість

Типова жіноча хитрість — це своєрідна спроба говорити «чоловічим» мовою, це місток, який жінка будує між нею та чоловіком, це притаманна жінкам від природи м’якість і здатність звертати на себе увагу, можна сказати, це гра на слабостях чоловічої статі.

Якщо ми розглянемо ті поради, які нам дають «акули пера» у своїх книгах і статтях, то ми побачимо, що всі вони засновані на природних чоловічих особливості і не більше того. «Надягніть мереживна білизна, як би ненароком Оголена яку-небудь частину тіла, і чоловік не помітить, що картопля, приготована на вечерю, підгоріла, і в той момент, коли він вже роздягає вас поглядом, можна шепнути йому на вушко,« Дорогий, завтра приїде моя мама »і успіх вам гарантовано».

Звичайно, успіх буде! Адже на глибинному, підсвідомому рівні чоловік це продовжувач роду, його несвідомі інстинкти спрямовані на те, щоб не дати зникнути людині, як біологічному виду. Коли чоловік бачить, що поруч з ним така шикарна жінка, він мовчки погоджується з її ідеями, спонукуваний тільки однією думкою, скоріше б опинитися з нею поруч.

Як виглядає?

Для типових хитрощів жінці потрібна її ласка, жіночність, м’якість і терпіння. Чоловік, який бачить на столі ситний вечеря, в спальні свічки і прозорий пеньюарчік на своїй обраниці, рідко встоїть і відмовить їй у якій-небудь прохання. Пляшка холодного пива, принесена вранці після парубочого або корпоративної вечірки, вашу згоду з його відходом на футбольний матч у суботу ввечері обов’язково повинні бути якось компенсовані.

Типова жіноча хитрість нічим не небезпечна, вона привносить в життя різноманітність і сприяє налагодженню відносин.

Силова чи агресивна жіноча хитрість

Силова чи агресивна жіноча хитрість — ось це вже небезпечна штука, вона може серйозно вплинути на відносини, а то й зовсім їх зруйнувати. Найчастіше це демонстрація власної слабкості і звинувачення чоловіка в бездіяльності.

Багато жінок думають що такий спосіб поведінки допоможе зробити з чоловіка «шовкового». Однак всякому терпінню може настати кінець, і тоді розрив неминучий.

Як виглядає?

Сльози, що ллються потоком з очей, з-за найменшої провини або в результаті відмови у виконанні небудь прохання. Жіночі сльози справжнє випробування для тонкої чоловічої психіки, це спосіб діє, однак якщо часто його повторювати він почне виводити з себе вашого чоловіка.

Звинувачення: «Ти зовсім мене не любиш! Інакше ти давно купив би мені шубу! ». «Ти забув за мене і про дітей, ти про нас не дбаєш». «Я витратила кращі роки своєї молодості на тебе, а чим ти мені відплатив?» І так далі.

Також сюди можна віднести і інші «силові» методи тиску: закиди, необгрунтована ревнощі, перекладання відповідальності на нього за свої вчинки і т.д.

Агресивна хитрість не робить вам честі, жінки, ваша влада буде нетривалою і найчастіше уявної. Не треба думати, що чоловіки, слабкі, пустоголові самці, це далеко не так. Дуже часто чоловік бачить всі жіночі хитрощі і маніпуляції, але виконує всі бажання, спонукуваний, наприклад, почуттям любові.

Недоліки збірок рад

Всі ці збірники порад нагадують розмовник якоїсь мови, який видається туристам, там віддруковані конкретні фрази, запитання, відповіді, щоб людина могла задати цікавлячі його питання в незнайомій країні чужою мовою. Так і в нашому випадку, всі поради — це шаблонні фрази на «чоловічому» мовою, написані для жінок. Хто намагався розмовляти за допомогою розмовників, знають, наскільки неефективний цей спосіб, саме результативне спілкування відбувається тоді, коли володієш хоч частиною мови, і можеш зрозуміти, про що тобі говорять.

Милі пані, в гонитві за своєю мрією і в досягненні своїх цілей, намагайтеся вивчити «чоловічий» мову, зрозуміти чоловічу природу, дізнатися їх психологічні особливості, і тоді, безсумнівно, всі ваші спроби будуть успішні. Тоді ви будете тим «ідеалом і скарбом», яке чоловіку вдалося відшукати, і всі ваші бажання він із задоволенням буде виконувати. Спілкуйтеся на зрозумілій один одному мовою, знаходьте компроміси.

Основна жіноча хитрість — це могутній інтелект, який жінка вміє красиво завуалювати і використовувати тонко, грамотно і доречно.

Марина Курочкіна

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.