Жіноча еякуляція — загадкова природа

Жіноча еякуляція — це викидання деякої кількості рідини з піхви під час оргазму. Цей феномен досі викликає багато протиріч. Жіноча еякуляція — досить рідкісне явище. У деяких жінок вона трапляється всього раз в житті, а деякі не випробовують її взагалі ніколи. Точний відсоток жінок, у яких буває еякуляція, невідомий. Під час знаменитих досліджень Мастерса і Джонсона, в яких взяли участь понад 400 жінок, не було зафіксовано жодного випадку жіночої еякуляції.

Що таке жіноча еякуляція?

Тим не менш, досвід гінекологів і фахівців з планування сім’ї говорить про те, що є невеликий відсоток жінок, які регулярно займаються сексом під час оргазму.

Об’єм рідини, викидом якої характеризується жіноча еякуляція, може бути різним. При невеликій кількості еякуляту його консистенція схожа на слиз; він має білий або жовтуватий колір і запах, схожий на запах вагінальних виділень. Коли викидається більша кількість рідини, вона, як правило, прозора, по консистенції більше нагадує воду і не має вираженого запаху.

Психологічні аспекти жіночої еякуляції

Багато жінок, вперше відчувають еякуляцію, відчувають дискомфорт і збентеження. Трапляється, що реакція партнера на еякуляцію жінки також буває негативною. Це пов’язано, головним чином, з культурними особливостями і недостатньою вивченістю предмета. Вчені не виключають, що у багатьох жінок еякуляція під час оргазму відбувається всього раз в житті саме через супроводжував її психологічного дискомфорту. При наступних сексуальних контактах утворилися психологічні бар’єри не дозволять їй розслабитися настільки, щоб випробувати настільки ж сильний оргазм.

Жіноча еякуляція і сечовипускання

До 1980 років більшість лікарів вважали, що рідина, яка викидається під час жіночої еякуляції, є сечею. В якості лікування вони пропонували пацієнткам виконувати вправи для зміцнення тазових м’язів.

Дійсно, у багатьох жінок спостерігається невелике сечовипускання під час статевого акту і різних фізичних навантажень. Так зване нетримання сечі при напрузі проявляється під час чхання, кашлю або сміху. Цей феномен особливо поширений серед жінок, які народили щонайменше одну дитину.

Однак сечовипускання під час сексуальних контактів частіше пов’язане з прелюдією або інтенсивністю статевого акту, ніж з оргазмом.

У 1982 році вчені Уіппл, Перрі та Ладас випустили книгу «Точка G й інші відкриття в області людської сексуальності», в якій було представлено новий погляд на жіночий оргазм. Вони припустили, що під час оргазму викидається не сеча, а секрет залози, що є еквівалентом простати у чоловіків.

Дотепер жіночий еякулят не був досліджений в достатній мірі — переважно через те, що отримання матеріалу для аналізів представляє об’єктивні труднощі. Тим не менш, вдалося виявити лужну рідину, по всій вірогідності, яка не є сечею, так як вона не містить сечовини і креатиніну — нормальних складових сечі. Крім того, ця рідина безбарвна і не залишає плям на тканині, що також не властиво сечі. Вчені говорять, що в цій рідині міститься хімічна речовина, схожа на одне з речовин, що виробляються чоловічий простатою — простатспецифічний антиген. У ній також містяться глюкоза і фруктоза. Зараз експерти схиляються до того, що це — секрет залоз Скене, які знаходяться навколо жіночої уретри.

Жіноча еякуляція і g-точка

Багато вчених вважають, що жіноча еякуляція відбувається під час оргазму, викликаного стимуляцією g-точки. В дійсності, стимуляція області, яку прийнято називати g-точкою, може впливати і на залози Скене. Проте зв’язок між g-точкою та жіночою еякуляцією поки не доведена, багато в чому тому, що вчені досі ставлять під сумнів саме існування g-точки.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.