Жертви пластичної хірургії: краса з точністю до навпаки

У гонитві за красою, як потім виявляється , уявної, люди перетворюються буквально в монстрів. При одному погляді на їхні обличчя може кинути в дрож, і навіть відвідати почуття жаху. А відомі такі особистості, як жертви пластичної хірургії, хоча треба віддати належне, що багато саме за рахунок своєї потворності і прославилися на весь світ.

Джоселін Вільденштейн: «монстр» вартістю в чотири мільйони доларів

У рідній Америці Джоселін Вільденштейн, найзнаменитішу жертву пластичної хірургії, називають «нареченою Вільденштейна» — за аналогією з «нареченою Франкенштейна». За кілька років Джоселін витратила на різноманітні пластичні операції майже чотири мільйони доларів, перетворившись, в остаточному підсумку, на справжнього «монстра». В кінці сімдесятих Джоселін Вільденштейн була звичайною американською домогосподаркою, матір’ю двох дітей і дружиною заможного торговця витворами мистецтва. Дізнавшись про зраду чоловіка, Джоселін зробила спробу повернути чоловіка в сім’ю і поліпшити власну зовнішність за допомогою пластичних операцій. До нещастя, пластична хірургія не повернула Вільденштейн ні чоловіка, ні красу — більш того, сьогодні Джоселін з повним правом можна називати найзнаменитішою жертвою пластичної хірургії у світі.

Майкл Джексон: більше десятка операцій на носі

У вісімдесятих, на зорі кар’єри поп-виконавця, Майкл Джексон був володарем абсолютно нормальною і навіть привабливої зовнішності. Однак спроба змінити расову приналежність за допомогою пластичної хірургії не привела ні до чого хорошого: після більш десятка пластичних операцій по зміні форми носа і вилиць Майкл Джексон до кінця життя став жертвою пластичної хірургії і об’єктом постійних насмішок ЗМІ.

Піт Бернс: знаменитий співак, всі заощадження витратив на пластику

Піт Бернс — колишній соліст популярної британської групи Dead or Alive, а заодно — гарячий прихильник пластичної хірургії в минулому. Кілька років тому Бернс у спробі поліпшити зовнішність звернувся за допомогою до пластичних хірургів, вставивши спеціальні імпланти для зміни форми скул, змінивши за допомогою декількох процедур ринопластики форму носа і збільшивши губи. До нещастя, одна з пластичних операцій, перенесених Бернсом, виявилася явно зайвою — співак змушений був витратити вісімнадцять місяців і майже всі свої заощадження на відновну хірургію після невдалої пластичної операції на губах.

Денніс Авнер: людина-кіт

Американець з індіанськими коренями, Денніс Авнер вдався до пластичних хірургів по досить незвичайній причині — Авнер зробив більше десятка пластичних операцій, щоб стати схожим на … тигра. Для такої радикальної зміни зовнішності Деннісу довелося вставити трансдермальні імпланти (для того, щоб носити вуса), субдермальние імпланти (щоб змінити форму обличчя), зробити блефаропластику для зміни форми очей, ринопластику — для зміни форми носа. Авнер зробив операцію навіть на зубах, щоб зробити їх більш схожими на тигрові ікла.

Ерік Спрага: людина-ящірка

Ерік Спрага, сьогодні більш відомий як «Людина-ящірка», був одним з перших людей в світі, які зробили пластичну операцію по роздвоєння мови. У загальній складності на пластичні операції, що дозволили перетворити Еріка в «людини-ящірку», пішло близько семисот годин: все тіло Спрага покривають татуювання, які нагадують візерунок на шкірі рептилії, в шкіру в області брів імплантовані тефлонові «ріжки», язик, як у ящірки , роздвоюється, а зуби підпиляно таким чином, що нагадують гострі ікла.

Донателла Версаче: карикатура на саму себе

Донателла Версаче відома не тільки як успішний дизайнер, після смерті брата, Джанні Версаче, яка очолила італійський модний будинок Versace, але і як велика прихильниця пластичної хірургії. Численні пластичні операції, перенесені Донателлою, не принесли їй, втім, бажаної краси: з роками спадкоємиця імперії Версаче все більше стає схожою на карикатуру самої себе в молодості. Щоб добитися ідеальної зовнішності, свого часу Донателла зловживала пластичними операціями — за допомогою ін’єкцій біогелів вона збільшила губи, зробила декілька пластичних операцій по зміні форми носа, збільшила груди за допомогою імплантатів. Крім того, і до цього дня Донателла регулярно робить підтяжку обличчя, ін’єкції ботокса і інших гелів-філлерів.

Аманда Лепур: найзнаменитіший у світі транссексуал

Аманда Лепур — не тільки самий знаменитий у світі транссексуал, але й одна з найзнаменитіших жертв пластичної хірургії. Свою першу пластичну операцію Аманда, тоді ще будучи чоловіком, зробила в п’ятнадцять років, на другу — операцію по зміні статі — зважилася на останньому курсі старшої школи, а за цим послідували нескінченні пластичні операції, все більше псують зовнішність Лепур.

Мікаела Романіні: прихильниця колагену

Мікаела Романіні — італійська світська левиця, найбільше відома як пристрасна прихильниця ін’єкцій колагену (біогелю для збільшення губ, усунення зморшок і корекції форми обличчя). Після декількох пластичних операцій і регулярних ін’єкцій колагену в губи в свої сорок років Мікаела Романіні виглядає як п’ятдесятирічний чоловік.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.