Збільшення губ: пам’ятайте про ускладнення

Сучасна пластична хірургія може збільшити губи зовсім непомітно, так , що вони будуть виглядати, як природні, але мати при цьому більш привабливий вигляд. Якщо при першому погляді на жінку відразу видно, що вона зробила операцію, то це говорить про невисокий її якості.

Яким способом можна збільшити губи

Збільшити губи можна за допомогою контурної пластики або за допомогою пластичної операції. Якщо контурна пластика проводиться в амбулаторних умовах, то пластична операція губ — це операція, яка робиться в клініці і вимагає післяопераційного спостереження і відновного лікування. Введення в тканини губ силікону, поширене ще кілька років тому, зараз практично не проводиться.

Контурна пластика губ з їх збільшенням проводиться в тому випадку, якщо пацієнта не влаштовує форма і об’єм губ, якщо є асиметрія губ або вікові вертикальні зморшки на верхній губі.

Контурна пластика губ за допомогою біогелів

З цією метою вводяться в основному біогель на основі гіалуронової кислоти — рестилайн, перлайн, ювідерм, теосіаль, агарози та інші. Це перевірені препарати, застосування яких дозволено в нашій країні, вони повністю сумісні з тканинами людини. Який саме препарат вибрати, підкаже лікар. По-перше, він, як правило, вже пристосувався до якогось певного препарату, а по-друге, кожен препарат має свої особливості.

Найпершим біогелем був рестилайн, дія його вивчено, і він практично не дає ніяких ускладнень. Але у рестилайна є недолік — контури після його ведення тримаються не більше двох місяців. Найсучасніший препарат цього ряду — теосіаль, його ефект тримається близько півтора років, але він менш перевірений.

Контурна пластика губ за допомогою біогелів проводиться в амбулаторних умовах під місцевим знеболенням. Препарат вводиться за допомогою тонкої голки і розподіляється під шкірою за допомогою масажу. Зазвичай процедуру роблять кілька разів, до отримання бажаного результату. Це дозволяє уникнути надмірної пухкості губ.

Після такої процедури губи злегка набрякають, на них можуть з’явитися синяки, це відбувається через те, що області губ багато кровоносних судин. З одного боку це добре (профілактика інфекційно-запальних захворювань), а з іншого погано (набряки і синяки). Після контурної пластики губ не рекомендуються будь-які теплові процедури, перебування на сонці та фізичні навантаження.

Ефект після контурної пластики губ тримається по-різному, в залежності від того, який препарат вводився. Для того, щоб повторити процедуру, не обов’язково чекати повного розсмоктування гелю, можна вводити препарат (бажано той же) і до цього.

Контурна пластика губ за допомогою власної жирової тканини

Контурна пластика губ за допомогою власної жирової тканини називається ліполіфтінгом. Ця процедура також може виконуватися в амбулаторних умовах під місцевою анестезією, але іноді вдаються і до загального наркозу. При цьому жирова тканина береться з області живота або стегон (для цього робляться мікророзріз на шкірі) і пересідає за допомогою шприца в губи.

Сьогодні існує вдосконалена методика ліполіфтінга — мікрофетграфтінг. Для цієї процедури застосовуються спеціальні канюлі одного діаметра для взяття жирових клітин і їх введення в губи. Це дозволяє не травмувати жирові клітини і пересаджувати їх не пластами, а маленькими скупченнями клітин — Графтіо. Процедура більш тривала і копітка, але ефективність її значно вище традиційного ліполіфтінга. Для цієї операції також потрібне додаткове оснащення (спеціальні канюлі), яке є не у всіх клініках.

За допомогою ліполіфтінга можна добитися стійкого результату на тривалий час. Ефект буде видно вже після зняття набряку тканин.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.