Збільшення губ гіалуронової кислотою: природа приходить на допомогу

Люди робили збільшення губ, переважно по косметичних причин, вже багато століть тому. У деяких африканських племенах досі практикується введення під шкіру губ різних матеріалів, що збільшують об’єм. Сьогодні повні губи вважаються однією з ознак жіночності та сексуальності — хоча, по суті, вони не виходять з моди ніколи.

Гіалуронова кислота

У міру старіння організм починає виробляти менше речовин, необхідних для того, щоб шкіра залишалася здоровою і пружною. Серед таких речовин — гіалуронова кислота. Вона є природним цукром, що міститься у всіх живих клітинах. Гіалуронова кислота допомагає підтримувати обсяг шкіри: одна її молекула пов’язує кількість молекул води, вага яких більш ніж в 1000 разів перевищує її власну. З часом, під впливом сонячних променів та інших факторів, гіалуронової кислоти в шкірі стає менше, в результаті чого шкіра втрачає об’єм, з’являються зморшки. Гіалуронова кислота, яка використовується як для омолодження, так і для збільшення губ, за своїми властивостями є аналогом натуральної гіалуронової кислоти.

Процедура

Процедура збільшення губ гіалуронової кислотою займає близько години. Ін’єкції кислоти роблять, як правило, при використанні місцевого анестетика. При необхідності пацієнту також можуть дати седативний засіб. Гіалуронова кислота вкрай рідко викликає негативну реакцію організму; її побічні ефекти мінімальні — після процедури з’являються почервоніння, невеликі синці і набряклість, які швидко проходять.

За одну процедуру за допомогою гіалуронової кислоти можна не тільки збільшити обсяг губ, але і прибрати зморшки навколо рота і очей.

Гіалуронова кислота поступово розщеплюється і реабсорбується в організмі, і губи повертають свій колишній обсяг. Щоб зберегти результат, фахівці рекомендують проходити додаткові процедури один або два рази на рік. Частота таких процедур визначається індивідуально в кожному окремому випадку, залежно від особливостей організму пацієнта і від його побажань.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.