Збільшення губ без операції: все геніальне — просто

Збільшення губ без операції — це відносно нескладна процедура, в ході якої під шкіру вводять натуральне або штучне біологічно сумісний речовина. Однієї ін’єкції зазвичай досить, щоб домогтися бажаного, але, як правило, тимчасового результату.

Незаперечна перевага збільшення губ без операції в тому, що воно займає дуже мало часу і практично відразу після процедури може повернутися до своїх справ. Крім того, ін’єкція не залишає рубців, а якщо результат не сподобається, через кілька місяців наповнювач абсорбується і губи повернуть колишній обсяг і форму.

Основною вимогою до бажаючим збільшити губи без операції є гарний стан здоров’я. Процедура не рекомендована тим, у кого є активні герпес, діабет, захворювання сполучної тканини, порушення згортання крові. У курців підвищений ризик ускладнень у зв’язку з ін’єкціями наповнювачів, тому перед процедурою їм необхідно проконсультуватися з лікарем.

Дуже важливо, щоб у пацієнта були реалістичні очікування щодо операції. Збільшення губ може поліпшити зовнішність, але воно не призначене для її радикальної зміни.

Наповнювачі

Збільшення губ без операції проводиться під місцевою анестезією. Пацієнт може відправляти додому в день операції. В якості наповнювачів можуть бути використані наступні речовини:

 • Артеколл — це синтетичні мікрочастинки поліметилметакрилату і частково денатурований бичачий колаген. Він дає більш стійкий результат, ніж натуральний колаген і деякі інші речовини, але частіше викликає алергічні реакції.
 • Аутологен — це власний колаген людини, який виділяють з фрагмента його тканини і в лабораторії переробляють в ін’єкційну форму. При збільшенні губ аутологеном ризик алергічної реакції відсутня, однак він дає короткочасний ефект. Крім того, хоча безпосередньо збільшення губ відбувається без операції, для забору тканин, з яких буде отриманий колаген, потрібна хірургічна процедура — втім, досить нескладна і нетривала.
 • Бичачий колаген. Результат збільшення губ бичачим колагеном зберігається від чотирьох тижнів до трьох місяців. Процедура підійде тим, хто не впевнений, що хоче збільшити губи надовго. Через суттєвого ризику алергійної реакції за якийсь час до процедури пацієнтові роблять пробну ін’єкцію маленької дози бичачого колагену.
 • Дермалоген — людський колаген, отриманий від донора. Імовірність реакції відторгнення мінімальна. Результат збільшення губ дермалогеном зберігається протягом нетривалого проміжку часу.
 • Рестілан — гель, що містить гіалуронову кислоту. Ризик алергічної реакції дуже малий, проте протягом шести місяців рестілан повністю абсорбується у тканини організму.
 • Ускладнення

  Найпоширенішим ускладненням збільшення губ є алергічна реакція на наповнювач. На неї можуть вказувати тривалий почервоніння губ, запалення і свербіж, твердість в області ін’єкції. При появі таких ознак потрібно, не відкладаючи, звернутися до лікаря.

  Іншими можливими ускладненнями є асиметрія губ і кровотеча.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.