Збільшення грудей: пластична хірургія грудей з погляду охорони здоров’я

Збільшення грудей (також відоме як збільшує маммопластика) є однією з найпопулярніших пластичних операцій у світі. Якщо ви незадоволені розміром або формою ваших грудей, ця операція може допомогти вам. За даними досліджень, щороку її роблять сотням тисяч жінок.

Хтось незадоволений природним маленьким розміром своїх грудей, комусь імплантати необхідні після вагітності або значного зниження ваги. Гормональні зміни, наприклад, під час менопаузи, також нерідко призводять до того, що груди втрачає жирову тканину. Нарешті, методи, застосовувані під час збільшення грудей, також використовуються при реконструкції грудей у жінок, які перенесли рак молочної залози.

Операція зі збільшення грудей, що проводиться по косметичних причин, не оплачується страховкою.

Незважаючи на те, що ця операція вважається дуже безпечною, до неї потрібно ставитися серйозно, так як вона може істотно змінити ваш зовнішній вигляд і, як наслідок, ваше ставлення до себе. Хоча більшість жінок залишаються задоволені результатами збільшення грудей, дуже важливо переконатися в тому, що ця операція підходить саме вам.

Особливо важливо, щоб операція по збільшенню грудей була саме вашим бажанням, і ви не йшли на неї під тиском чоловіка, подруг, стереотипних уявлень про красу, і так далі. Якщо це не так, операція може мати для вас негативні психологічні наслідки.

Вибір клініки і фахівця

Проведіть власне дослідження: знайдіть в інтернеті клініки, що пропонують послуги по збільшенню грудей і уважно читайте інформацію на сайтах. Перевірте наявність державних ліцензій у клінік (інформація про це обов’язково повинна бути на сайті). Порівняйте досвід різних хірургів, фотографії, зроблені до і після операцій, ціни на послуги.

На консультації лікар скаже вам, чого варто очікувати від операції (лікарям дуже важливо переконатися в тому, що у пацієнтів реалістичні очікування щодо результатів операції). Всім пацієнткам, які збираються робити збільшення грудей, необхідно здати кров для аналізів і зробити мамографію. Крім того, лікар ретельно вивчить вам анамнез, щоб переконатися в тому, що ви є підходящих кандидатів для операції. На підставі результатів обстеження приймається рішення про те, яку техніку збільшення грудей, вибрати, які імплантати ставити, і так далі. У рідкісних випадках лікар може вирішити, що операція по збільшенню грудей вам не підходить.

Збільшення грудей: вибрати правильний розмір

Правильний вибір імплантатів є однією з умов хороших результатів операції по збільшенню грудей.

Занадто малі імплантати не дадуть помітного результату, але і про принцип «чим більше, тим краще» потрібно забути. Надто більші імплантати виглядають неприродно, а іноді навіть викликають значний дискомфорт і больові відчуття.

Високі жінки з широкими плечима можуть вибирати імплантати більшого розміру, ніж мініатюрні жінки. Хірург завжди допоможе зрозуміти, який розмір грудей оптимальний для жінки з тим чи іншим будовою тіла.

Крім того, велике значення мають особливості тканини грудей і шкіри. Наприклад, якщо груди маленька від природи (і, відповідно, в ній не дуже багато тканини) та / або, якщо шкіра не дуже еластична, великі імплантати буду виглядати непривабливо і приведуть до появи розтяжок. Період післяопераційного відновлення при цьому збільшується.

Після операції, як правило, рекомендується протягом деякого часу приймати знеболюючі препарати. Також існують лікарські засоби, які допомагають зробити рубці менш помітними. Якщо після операції на шкіру грудей або поруч з нею з’являються великі гематоми, а також при появі ознак інфекції (наприклад, таких, як висип, запалення, нудота, блювання і підвищення температури тіла), потрібно негайно зв’язатися з хірургом, який робив операцію. Зазвичай інфекції можна успішно вилікувати за допомогою антибіотиків.

Як правило, пацієнтки повертаються на роботу не більше ніж через тиждень після операції. Повне відновлення зазвичай займає близько двох місяців.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.