Засоби від облисіння: рятуємо шевелюру

Обласна зустрічається у багатьох чоловіків і навіть у деяких жінок . Деякі сприймають це просто як стан, обумовлений генетикою або віком. Для інших це знак того, що потрібно робити активні дії, щоб запобігти подальшій втраті волосся, або навіть знову відростити волосся. Для тих, хто входить до числа останніх, існує кілька способів, щоб запобігти випаданню волосся і виростити волосся. Деякі з них доступні без рецепта, інші — тільки за рецептом. Крім того, існують хірургічні методи боротьби з облисінням.

Стрижка

За допомогою «розумної» стрижки можна замаскувати ділянки шкіри голови, які зазнали облисіння. В залежності від тяжкості ситуації, перукар або стиліст може підібрати стрижку, яка буде добре виглядати. Довгі чубчики допоможуть замаскувати відступаючу лінію росту волосся, а більш довгі пасма створять враження більш густого волосся. Можна зважитися на стрижку волосся машинкою або повністю поголити голову.

Шампуні, що збільшують об’єм волосся

Шампуні, які надають волоссю об’єм, продаються скрізь, але найкращим варіантом є професійні бренди. У шампунях для об’єму використовуються натуральні екстракти і хімічні речовини, що додають об’єм і зміцнюють волосяні фолікули. Сама ідея хороша в теорії, але результати бувають різні: хтось дійсно отримає більш густі, більш об’ємні волосся, а для інших це буде просто миття волосся — в буквальному сенсі.

Фарби та загусники для волосся

Для тонкішою і рідкого волосся косметична промисловість пропонує кілька барвників і так званих загусників, які створюють оптичну ілюзію волосся. Наприклад, одним з варіантів, загусник для волосся Toppik, складається з органічних волокон кератину, які переплітаються з власним волоссям, що робить волосся візуально об’ємними і густими. Подібні засоби можна легко знайти в Інтернеті. Однак, потрібно пам’ятати, що вони є дорогими, а іноді і очевидними для всіх.

Природне запобігання випадіння волосся

Є природні способи запобігти облисіння, або хоча б відстрочити його наступ. Здорова дієта є ключовим моментом, оскільки волосся складається з білка, тому необхідно отримувати достатню кількість білка з їжею. Це також може допомогти відростити втрачені волосся. Щоденний прийом вітамінів або мінеральних добавок також допомагає, так як волоссю потрібні певні вітаміни (такі як вітамін B), щоб вони могли рости належним чином.

Медикаментозні засоби

Регейн (Міноксидил) у вигляді рідини або крему втирається або розпорошується на шкіру голови з метою запобігання подальшого випадіння волосся і зростання нового волосся. За своєю суттю, засіб є судинорозширювальним. Це хімічна речовина, яка розширює гладку мускулатуру кровоносних судин, і таким чином, коли воно наноситься безпосередньо на шкіру голови, то оживляє зморщені волосяні фолікули і збільшує їх розмір, що в кінцевому підсумку призводить до більш густому вигляду волосся і зростання нових волосся. Тим не менш, лише близько третини з тих, хто використовує цей засіб, дійсно знаходять його корисним для профілактики облисіння, а фронтальне облисіння воно взагалі не лікує. Середній користувач повинен застосовувати його двічі в день протягом чотирьох місяців, перш ніж будуть видні якісь результати. При припиненні використання проблема, як правило, повертається протягом дванадцяти місяців. І хоча побічні ефекти, як правило, незначні, Регейн може стати причиною серйозних захворювань, таких як низький артеріальний тиск, втрата зору, порушення серцевого ритму і біль у грудях. Рогейн, безсумнівно, допомагає деяким, але він не допомагає всім. Крім того, міноксидил може залишати на шкірі голови відчуття липкості. Існує спеціальна формула міноксидил для жінок.

Фінастерид призначають для запобігання облисіння під час відрощування випали волосся. Відсоток успіху при його використанні високий. У деяких чоловіків це засіб дає побічні сексуальні ефекти. Перед його застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем. Фінастерид не призначений для використання жінками.

Трансплантація власного волосся — це хірургічна процедура, при якій лікар видаляє волосся з області, не порушеної облисінням, і пересаджує їх в область облисіння. Відгуки про цей метод неоднозначні, так як деякі пацієнти отримують прекрасні результати, в той час як неякісно проведена операція може призвести до естетично неприємних результатів.

Лікування облисіння лазером

Ця досить нова форма лікування облисіння використовує пристрій, який проектує світлову енергію з тридцяти позицій на 600 точок на шкірі голови. Світло покликаний стимулювати клітини, тим самим стимулюючи ріст волосся у мертвих / пошкоджених клітинах. Цю нехірургіческіх процедуру потрібно повторювати для досягнення оптимального результату, іноді не рідше одного разу на місяць.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.