Засоби проти старіння шкіри і тренування м’язів

Кращі засоби проти старіння шкіри — не креми в баночках, а ваші власні звички. Змінивши спосіб життя, можна надовго зберегти шкіру молодою та свіжою.

Відмовтеся від куріння

Незалежно від того, курите ви активно або пасивно, тютюновий дим пошкоджує і старить вашу шкіру. Дослідження показали, що регулярне вплив тютюнового диму значно збільшує число зморшок і сушить шкіру. Це пов’язано з тим, що в процесі куріння на шкірі утворюються складки, а також з тим, що дим позбавляє організм вітаміну С, який необхідний для того, щоб шкіра залишалася пружною і зволоженою. Деякі фахівці вважають, що вплив тютюнового диму також шкідливо для шкіри, як і ультрафіолетові промені.

Захищайтеся від сонця

Як відомо, дія ультрафіолету дуже сильно старить шкіру. Якщо шкіру не захищати, її колір стане нерівним, з’являться пігментні плями. Крім того, шкіра досить швидко почне обвисати, на ній з’являться передчасні зморшки. Нарешті, вплив сонячних променів на шкіру збільшує ризик розвитку раку шкіри.

Проте всього цього можна уникнути, якщо почати вживати заходів для захисту шкіри. Для цього, в першу чергу, потрібно купити сонцезахисний крем, який захищає від альфа-і бета-ультрафіолетових променів (на етикетках вони зазвичай позначаються як UVA і UVB відповідно). Вибирайте крем з фактором захисту (SPF) не менше 15. Необхідно користуватися сонцезахисними засобами цілий рік, навіть у хмарну погоду.

Займайтеся спортом

Сидячий спосіб життя сприяє старінню шкіри, так як при недостатній фізичному навантаженні знижує тонус м’язів, які підтримують шкіру, а також погіршується кровообіг в шкірі. Спорт є важливим елементом будь-якої програми, спрямованої проти старіння шкіри. До речі, активний спосіб життя допомагає не тільки зберегти шкіру молодою, а й сприяє запобіганню старечого недоумства.

Захищайтеся від холоду

Холодний вітер і низькі температури сушать шкіру і сприяють появі зморшок, тому, якщо вам доводиться часто стикатися з цими природними явищами, не забувайте використовувати хороший зволожуючий крем. Дуже важливо не забувати про це косметичному засобі і коли ви знаходитесь в приміщенні, оскільки опалення теж швидко позбавляє шкіру необхідної їй вологи. Пристрої для зволоження повітря також можуть послужити хорошим засобом проти старіння шкіри.

Обмежте споживання алкоголю

Алкоголь розширює тонкі кровоносні судини в шкірі і посилює кровотік у поверхні шкіри. З часом це може призвести до пошкодження кровоносних судин і сильному, постійному почервоніння шкіри.

Вчіться контролювати стрес

Міміка, що відображає емоційні стани, викликані стресом, поступово може стати причиною появи зморшок. Крім того, хімічні речовини, які виробляються в організмі в рамках реакції на стрес, сприяють передчасній появі зморшок. Щоб контролювати стрес, медитуйте, займайтеся йогою, виконуйте дихальні вправи, при необхідності зверніться за консультацією до психолога.

Висипайтеся

Брак сну викликає відчуття втоми; втома відбивається і на стані шкіри. Більшості людей, щоб виспатися, достатньо 7-8 годин, деяким потрібно більше або менше годин сну. Дослідним шляхом визначте свою норму сну і намагайтеся спати стільки, скільки вам необхідно.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.