Засіб від прищів: відповідальний вибір

Прищі — це бич підліткового віку, деяким підліткам вони буквально перетворюють життя на кошмар і є причиною неврозів. Що ж робити, як позбутися від цієї напасті? Не можна сказати, що це дуже просто, тим не менш, цілком можливо. Фармацевтичною промисловістю випускаються спеціальні засоби від прищів.

Чому з’являються прищі і що потрібно зробити для профілактики цього процесу

У підлітковому віці більшість проблем пов’язано з гормональним вибухом. Прищі також наслідок цього процесу. Прищі являють собою запалення сальних залоз. Починається запальний процес тому, що під впливом гормонів шкірне сало стає більш в’язким і закупорює отвори сальних залоз. Цей процес посилюється через підвищений злущування поверхневих шарів шкіри і їх змішуванням з шкірним салом. У закритому просторі моментально починають розмножуватися хвороботворні бактерії, які і викликають гнійно-запальний процес — прищі або юнацькі вугри.

З причин виникнення прищів випливають і заходи їх профілактики: раціональне харчування (адже гормони — це продукт, який виходить в результаті надходження в організм поживних речовин), помірна фізична активність, своєчасний відпочинок, достатня тривалість сну, правильний догляд за жирною шкірою обличчя і своєчасне звернення до лікаря, якщо прищі почали поширюватися.

Існують і спеціальні лікарські засоби від прищів.

Скінорен — антибактеріальний засіб від прищів

Скінорен (азелаїнова кислота) — це крем і гель для поліпшення стану шкіри. Він відновлює порушеі процеси злущення шкіри в фолікулах сальних залоз, покращує хімічний склад шкірного сала, володіє антибактеріальними і протизапальними властивостями.

При звичайних прищах (юнацьких вуграх) ськинорен добре відновлює стан шкіри на кінцевій стадії лікування прищів, так як він видаляє відмерлі клітини шкіри і позбавляє від камедонов (чорних крапок — місць закупорки сальних залоз).

Крем Скінорен майже не має протипоказань — тільки підвищена чутливість до препарату може бути перешкодою для його застосування у підлітків. Не варто застосовувати його також протягом перших трьох місяців вагітності.

Крем наносять на проблемні ділянки шкіри тонким шаром двічі на день, злегка втираючи його в шкіру. Для того щоб стало видно ефект, крем потрібно застосовувати регулярно протягом не менше чотирьох тижнів. Весь курс лікування може тривати кілька місяців.

Після нанесення крему на шкіру він проникає в її поверхневі шари і майже не всмоктується в кров, а та частина препарату, яка все ж потрапляє в кров, виводиться нирками в незмінному вигляді та у вигляді продуктів розпаду після окислення в печінці.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.