Загадкова Су-Джок терапія, або лікуємо мігрень за допомогою … кулькової ручки!

загрузка...

Су Джок терапія є блискучим відкриттям корейського вченого Пак Чже Ву, який після багатьох років ретельних спостережень і роботи в клініці розробив нову систему лікування, в якій за допомогою впливу тільки на руки і ступні досягається той же ефект, що і в акупунктурі. Професор виявив на руках і ступнях точки, пов’язані з усіма частинами тіла. По-корейськи Су означає «рука», і Джок — «ступня».

Основними перевагами цієї системи є її простота, безпечність та ефективність. Її досить легко освоїти, а швидкість досягнення результатів разюча. В цей вид терапії не залучено вплив на які-небудь небезпечні точки, стимуляція яких може завдати шкоди здоров’ю, тому користуватися її техніками можуть як парамедики, так і непрофесіонали для самолікування.

Згідно теорії, на якій грунтується Су Джок терапія, руки і ступні є своєрідним пультом дистанційного керування організмом — натискаючи на відповідні точки, можна певним чином впливати на організм.

Методи Су Джок терапії

Стимуляція за допомогою магнітів

До певних точок на долонях і ступнях за допомогою пластиру прикріплюють магніти. Вони повинні бути зосереджені навколо точок, які з’єднуються з проблемними органами або системами органів.

Біологічна енергія насіння

Всім відома сила, з якою тоненький ніжний паросток, який з’являється з крихітної насіння, пробивається наверх через грунт і навіть через камінь. Цю потенційну енергію насіння використовують в Су Джок терапії. Можна стимулювати певні точки на ступнях і долонях гострими кінцями насіння. В іншому варіанті насіння на якийсь час за допомогою пластиру закріплюють на проблемних точках.

Тепло

Зігрівання відповідних точок робить позитивний вплив при багатьох захворюваннях, пов’язаних з нестачею енергії. Точки зігрівають за допомогою спеціальних паличок, які прикладають безпосередньо до шкіри. Якщо під рукою немає спеціальних інструментів, можна просто зігріти руки і ноги і масажувати точки пальцями.

Мікроакупунктура

При використанні цього методу для впливу на чутливі точки застосовують дуже тонкі голки. Це допомагає гармонізувати енергію, коли людина страждає від її надлишку або нестачі. Деякі практики говорять, що таке лікування також робить позитивний вплив на енергетичні меридіани і чакри, хоча в описі методу професора Пак Чже Ву про це не згадується. У будь-якому випадку, ця техніка дуже безпечна і у неї немає відомих побічних ефектів.

Кольоротерапія

Суть цього напрямку Су Джок терапії полягає в тому, що певні захворювання можна лікувати за допомогою певних кольорів. Якщо в організмі є які-небудь порушення, відповідні точки на долонях і ступнях зафарбовуються певним кольором. Наприклад, при лікуванні запальних захворювань використовують зелений і темно-синій колір, при постійних сильних болях і виразках — жовтий і червоний.

Навчитися застосовувати Су Джок терапію можна самостійно — зараз існує досить багато літератури на цю тему. Втім, рекомендується все ж сходити хоча б на два або три прийоми до фахівця, щоб отримати чітке уявлення про процес. Неправильне використання Су Джок не завдає шкоди здоров’ю — воно просто не допомагає. Однак щоб лікувати цим методом якісь захворювання, потрібно попередньо довідатися, що саме ви лікуєте. Ні в якому разі не починайте лікування, поставивши собі діагноз на основі локалізації і характеру болю. Якщо у вас є симптоми, які можуть вказувати на серйозне захворювання, зверніться до лікаря. Су Джок терапію можна використовувати тільки при станах, що не вимагають допомоги лікаря або як доповнення до традиційного лікування.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Народні поради. Додайте в закладки постійне посилання.