Загадка жіночої краси — таємничість і жіночність

Жіноча краса і привабливість ось вже безліч століть залишається непізнаною . Канони моди на тип зовнішності з кожним роком змінюються все стрімкіше. То в моді пишечки, то худишкі; то дихають здоров’ям дами, то болісно-бліді дівиці …

Але повинно ж бути щось єдине, стійке, в століттях не рушимо? .. Відповідь вірніше всього дадуть нам чоловіки, коль вони у нас вважаються головними цінителями прекрасного — нас, жінок. От і спробуємо розшифрувати їх визначення прекрасної панночки.

«Таємнича»

Так само як і непізнана, жінка-загадка. Всі ми звикли вважати (як нас давно вже переконали психологи), що «кожна людина — непрочитана книга», так чому ж тоді не кожну з нас вважають загадкою? Чому істинна таємничість дана лише обраним? — А справа, як завжди, приховано в психіці кожної з нас. Таємничість — це супутній атрибут генія чи божевілля (а може і того й іншого відразу), вона властива лише людям, що живе у власному світі, не схожому на наш, як внутрішньо, так і зовнішньо. Більшість бачить головне і з легкістю відокремлює його від другорядного, інші ж (інші, а тому таємничі) не акцентуються на основному, об’єктивному, вони бачать приватне, суб’єктивне, другорядне. Вони не досяжні для нашого розуміння. А тому маняще для нас, немов зірки. Але зірки так безмежно самотні — може все ж не варто стає зіркою: проникнувши в їх структуру всесвіту ви ризикуєте бути поглиненою їх світом і залишитися в ньому назавжди, стати таким же іншим і незрозумілим для всіх. Таємничу жінку чоловік може любити все своє життя (як астролог любить зірки), але, не будучи іншим, він ніколи не зможе з нею бути. До плутоніческой, обожнює Чи любові ти прагнеш?

«Жіночна»

Здавалося б, безглузда й абсурдна тавтологія: жінка повинна бути жіночною. Це все одно, що сказати: дерево має бути дерев’яними. Як можна стати жіночні, якщо ти жінка? Однак, як не парадоксально можна. З кожним роком жінка все більше і більше мужніє: вона перетворилася з тендітного, ніжного і беззахисного створіння, цілком і повністю залежить від чоловіка, в його рівноправного, а частенько навіть перевершує партнера. Ми проникли у всі сфери діяльності, ми фактично знищили споконвічну біологічну чоловічу функцію-інстинкт добувача. І чоловікові важко з цим змиритися. Сильному чоловікові потрібна слабка жінка, щоб він міг доглядати за нею, відчувати її залежність від себе. Чоловік хоче бути потрібним!

Та що говорити про «глибокому», про внутрішніх якостях — оціни зовнішній вигляд законодавців моди: форма перевернутого трикутника — тобто широкі плечі і вузькі стегна, іншими словами, типово класично чоловіча постать. Чого ж ми дивуємося, що «дрібніє» мужик і стає жінкоподібним? Що ж йому ще залишається-то, раз ми тісно його з його ж ніші? Істинному чоловікові, природному самцеві імпонує жіночна фігура «пісочного годинника» — запорука здоров’я самки і її продуктивності.

В одязі теж править бал спортивний стиль, унісекс, мілітарі … — Список можна продовжувати до безкінечності, але хіба підкреслюють нашу жіночність такі вбрання? Згадайте, як чоловіки сходять сума від височенних шпильок, що формують ходу «від стегна», плавне погойдування оних … А тепер уявімо себе в «гріндерси» — у кожному кроці — замах, готовий зірватися в повноцінний удар при першій же необхідності. Озирнувшись трохи уважніше і більш чіпко по сторонах — помітите і легке чоловіче поморщіваніе. А «кросівки», в які ми вросли, як у домашні капці? Хода у нас в них, безумовно, легка, проте, далеко не сексуальна.

Якщо спробувати звести воєдино і резюмувати все вищесказане: жінка повинна залишатися жінкою завжди, як кішка — вона завжди здається такою ніжною і беззахисною, але прайд годують левиці! О, як же граціозні, гарні й привабливі ці кицьки! А що до родзинки, то у всіх вона своя, безумовно, кожен донкіхотів шукає свою дульціна, а вже чим вона його вразить — відомо лише їй одній! Не всіх приваблює таємничість, не всі шукають високого — комусь потрібно земне, а тому родзинкою може стати все, що завгодно: і доброта, і харизма, і страстолюбіе …

Ольга Монастирська

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.