З блондинки в брюнетку: за і проти

Багато хто думає, що фарбування волосся проходить однаково, незалежно від початкового кольору волосся і бажаного результату, але насправді отримати «той самий колір» може бути дуже складно. Наприклад, фарбування світлих або сивого волосся може бути важким просто тому, що інша фарба їх «не бере». Навіть якщо були використані кращі продукти, а робота зроблена навченим професіоналом, є ризик, що колір вийде зовсім не таким, який хотілося, а якщо і вийде, то швидко потьмяніє або стане нерівномірним.

Зрозуміло, успішно перефарбуватися з блондинки в брюнетку не неможливо, це напевно не буде просто — принаймні, не простіше, ніж зважитися на це.

Якщо ви обмірковуєте, чи не перефарбуватися і вам, майте на увазі, що не одна колишня блондинка після першої спроби стати брюнеткою ставала володаркою шевелюри з помаранчевим або рожевим відтінком. У більшості випадків вся справа в тому, що стиліст вибрав не правильні продукти. Так що, напевно, найбільша небезпека такого перефарбовування — це вибір недостатньо компетентного стиліста. Це ні в якому разі не можна розуміти, як заклик фарбувати волосся самостійно — стільки радикальні трансформації способу повинен здійснювати виключно фахівець.

Часто жінки колишні блондинки, що стали брюнетками, незабаром починають шкодувати про це і хочуть повернути колишній колір волосся. Зробити це теж непросто. Крім того, це може мати катастрофічні наслідки для волосся — ймовірність того, що після частих радикальних змін кольору від колись розкішної шевелюри залишиться не більше ніж спогад. Якщо вашу шевелюру і так не можна назвати розкішним, потрібно особливо ретельно все зважити, перш ніж змінювати колір. Поговоріть з перукарем, у якого за плечима не один рік роботи, попросіть його розповісти, як часто подібні експерименти закінчуються успішно і як часто клієнтки залишаються задоволені.

З натуральної блондинки в брюнетку

Це найбезпечніший варіант, хоча деякий ризик все ж існує. Якщо натуральна блондинка хоче пофарбувати волосся в один глибокий коричневий тон, швидше за все, фарба ляже рівномірно і не потьмяніє занадто швидко. Але якщо вона хоче, що на волоссі були ще й червоні відблиски, дуже ймовірно, що замість цього вийдуть рожеві смужки або плями. Причина цього в тому, що молекули червоної фарби (будь-яких відтінків) вступають в реакцію з натуральним пігментом волосся — і замість червоного виходить рожевий. Замість цього, щоб волосся виглядали більш живими, можна зробити кілька пасом або відблисків більш темних або світлих відтінків коричневого.

З фарбованої блондинки в брюнетку

Найбільша проблема перефарбовування освітленого волосся у коричневий полягає в тому, що в результаті волосся часто стають помаранчевими. Щоб цього уникнути, потрібно вибирати нейтральні коричневі кольори, або навіть попелясто-коричневі — головне, щоб у них не було рудуватого відтінків. Якщо раніше на світлому волоссі були зроблені руді відблиски або пасма, може також підійти каштановий або темно-рудий колір.

Перефарбування відбувається в два етапи. Спочатку майстер фарбує волосся в теплий блонд. Фарбу тримають на волоссі приблизно півгодини. Її змивають і вже після цього наносять фарбу, яка повинна зробити з блондинки брюнетку.

Якщо все пройшло нормально, і колір вийшов саме такий, який ви і хотіли — відмінно, але небезпеки тільки починаються. Вам належить звикнути до нового відображенню в дзеркалі — дуже багато з тих, кому доводилося радикально міняти колір волосся, кажуть, що в перші два-три тижні лякалися свого відображення в дзеркалі вранці, коли свідомість ще не зовсім спить і не очікує сюрпризів. Можливо, ви виявите, що до вашої нової зовнішності потрібен новий гардероб, або що ще зовсім нове. Нарешті, може виявитися, що вам все-таки не подобатися бути брюнеткою, а зворотне перетворення, як ми вже говорили, теж дається непросто.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.