Японська дієта Лінчджі: капсули і вправи

загрузка...

Японська дієта Лінчджі — це дієта на два дні. Капсули слід приймати щоранку до сніданку. Капсули слід приймати разом з щоденними фізичними вправами. Дієта розрахована як на чоловіків, так і на жінок. Вона допоможе зміцнити живіт, руки, стегна і сідниці.

Як вона працює

Японська дієта Лінчджі містить інгредієнт, який допомагає знизити вагу і зробити талію тоншою. Вона допомагає запобігти засвоєння жиру під час їжі, а потім зменшує поглинання жиру. Японська дієта Лінчджі, як було доведено, зменшує жирові відкладення, спалює жир і ліквідує 60 відсотків жиру, що надходить в організм. Все це відбувається завдяки основному інгредієнту Ganoderma Lucidum, трав’яному грибу, який виростає в Японії.

За і проти

У японської дієти Лінчджі є свої плюси і мінуси. Одним із плюсів цієї дієти є те, що її можна приймати у вигляді чаю або капсул. Продукти дієти можна замовити в онлайн режимі і отримати повний перелік інгредієнтів, що входять до складу капсул і чаю. У кожної дієти є мінуси. Основним мінусом японської дієти Лінчджі є те, що практично неможливо знайти історії успіху людей, які схудли за допомогою цієї дієти. Існує багато сайтів, пов’язаних з японською дієтою Лінчджі, але вони не надають даних клінічних досліджень. Капсули не можна отримати для безкоштовного випробування, і вони не мають стовідсоткової гарантії.

Для того щоб зберегти свою стрункість і здоров’я в цьому світі, наповненому стресами, потрібно трудитися кожний день, а потім пробиратися через тисячі продуктів, творці яких обіцяють чудові результати без будь-яких зусиль. Китайська і японська медична практика є однією з найстаріших відомих людству, однак, те, що вона існує вже довгий час, ще не означає, що вона приносить користь. Хоча у випадку з японськими грибами Лінчджі, багато з тверджень про них можуть виявитися правдою.

Що таке японські гриби Лінчджі

Лінчджі, також відомі як рейши — це вид грибів Ganoderma lucidum. Цей гриб високо цінується в Азії, де його називають «грибом безсмертя». Він використовується в китайській медицині вже більше 4 тисяч років, завдяки чому його можна назвати найдавнішим з відомих лікарських грибів.

 • Для чого вони потрібні
 • Багато досліджень довели, що Лінчжі володіють безліччю лікувальних властивостей, у тому числі припинення розвитку пухлин, підтримку імунної системи і зниження кров’яного тиску, а також рівня холестерину і цукру в крові. Також спостерігається деяке позитивне вплив на запобігання захворювань печінки у мишей, хоча ще невідомо, чи можна домогтися таких же гарних результатів у людей.

  Ці гриби також продаються у вигляді добавки для зниження ваги, хоча наукові докази цьому відсутні.

 • Як їх використовувати
 • Лінчджі дрібно нарізають і кип’ятять як мінімум дві години, потім вживають у їжу в вигляді бульйону або чаю. Також Лінчджі можна придбати в сушеному вигляді або у вигляді екстракту, капсул і таблеток.

 • Побічні ефекти
 • Людям з алергією на гриби, грибки та пліснява слід уникати вживання Лінчджі. Крім того, неофіційні дані показують, що у людей, які застосовували Лінчджі систематично протягом трьох місяців і більше, може виникнути порушення травлення, кривавий стілець, сухе горло і носові кровотечі.

 • Де можна придбати японські гриби Лінчджі?
 • Гриби Лінчджі можна знайти у торговців лікарськими травами, в інтернеті і в більшості магазинів здорового харчування.

  Японська дієта Лінчджі на два дні

  З різким захопленням кількості різних дієт, які з’являються в наші дні, будь-яка дієта, яка обіцяє допомогти схуднути швидко, викликає підозри. Японська дводенна дієта Лінчджі дійсно відрізняється від всіх інших — Лінчджі володіє довгим, науково доведеним списком переваг для лікування від хвороб і серйозних захворювань. Хоча не було проведено жодних наукових досліджень з дводенною дієті Лінчджі, можливість втрати ваги не здається такою вже надуманою.

 • Історія питання
 • Лінчджі — це китайська назва трав’яних грибів, які по-японськи називають рейши (Ganoderma Lucidum). Лінчджі означає «трава духовної потенції» в перекладі з китайської мови. У Китаї та Японії цей гриб використовується вже більше 2000 років, як регулятор і підсилювач імунної системи.

  Крім успішного лікування різних захворювань і хвороб, таких як рівень цукру в крові, проблеми з кровообігом, високий кров’яний тиск, ВІЛ-інфекція, бронхіт, бронхіальна астма, гепатит та інші, в останні роки Лінчджі показав свою ефективність в лікуванні всіх видів раку в комбінації з зеленим чаєм. Наприклад, в 2008 році дослідження показали, що Лінчджі викликає зменшення ракових пухлин до 45 відсотків. Численні дослідження раку тривають і в даний момент, в тому числі і в Сполучених Штатах, для того, щоб підтвердити ці багатообіцяючі результати.

 • Дієта Лінчджі
 • Почати дієту Лінчджі дуже просто. Приймайте по одній таблетці щоранку на голодний шлунок. Підвищіть дозу до двох таблеток на день після трьох днів. Їжте як зазвичай — ця дієта не вимагає від вас зміни харчових звичок або додаткових вправ. Тим не менше, краще дотримуватися збалансованого здорового раціону харчування.

  Записуйте свою вагу до і після. Клієнти зазвичай говорять, вони помічають або втрату ваги і / або те, що їх одяг стає їм великий вже в перший тиждень дотримання дієти Лінчджі.

  Формула харчування Лінчджі збільшує метаболізм, допомагаючи спалювати жир швидше. Це допоможе вивести токсини за допомогою підвищення кишкової перистальтики і утримує одержувані з їжею вуглеводи від перетворення в жир. Дієта Лінчджі є потужним Подавлювачі апетиту, і діетчікі повідомляють про харчування і втрати ваги з дотриманням стійкого, здорового рівня.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.