Яку вагу має бути при яке зростання?

Багато людей зараз прагнуть бути худими і стрункими, сидять на дієтах, прагнучи в журнальним стандартам, але от чи є худоба нормою або ж, краще орієнтуватися на інші стандарти? Для обчислення, яку вагу має бути при яке зростання, існують медичні таблиці та індекси.

Для початку необхідно визначити, який у вас тип статури: нормальний, тонкокостий або ширококостий. Від вашого типу статури багато в чому буде залежати нормальне для вас співвідношення зросту і ваги. Як визначити тип статури: найлегший спосіб — обхопіть великим і вказівним пальцями однієї руки зап’ястя іншої. Якщо при обхваті у вас ще залишилося місце в запасі і пальці зімкнуті вільно, значить у вас тонкокостні статура, якщо пальці сходяться впритул, рівно на ширину зап’ястя, то у вас нормальне статура, а якщо пальців не вистачає, щоб обхопити зап’ястя, значить у вас ширококосте статура.

У чому відмінності: у людей з нормальним типом статури гармонійно поєднуються показники зросту і ваги, у людей з тонкими кістками статурою вага звичайно нижче, а зростання вище, ніж у інших, а у людей з ширококостим навпаки, при такому ж зростанні, як в інших вага може бути більше. У всіх випадках, такі показники для представника будь-якого типу статури будуть нормальними.

Яку вагу має бути при яке зростання, способи обчислення

Можна скористатися таблицями для визначення нормальної ваги, вони є в інтернеті і раніше їх навіть мали прямо на вагах, але вони орієнтуються тільки на нормальне статура. Якщо у вас тококостное статура, від ваги, відповідного вашому зростанню, відніміть 2-4кг, а якщо ширококосте, то додайте 2-4кг.

Яку вагу має бути при яке зростання, можна розрахувати самостійно за допомогою індексів. Буде потрібно точно знати свій нинішній вагу і зріст.

 • Найпростіший, але не самий надійний спосіб, відняти від величини вашого зростання 110, для людей з тонкими кістками статурою 115, або відняти від отриманого значення 10%, і для людей з ширококостим 100 або відняти від отриманого значення 10%. Цей спосіб недостоверен якщо ваш зріст менше 170см і він не орієнтується на різницю між чоловіками і жінками. Наприклад 177-110 = 67 для тонкокостного статури 67-5 = 62, або 67-6.7 = 60.3
 • Зростання в метрах звести в квадрат, і на отримане число поділити вагу в кілограмах. Наприклад зростання 1.77м і вага 55кг, 55: (1.77 * 1.77) = 55:3.13 = 17.56 Для чоловіків нормальний показник індексу 19-25, а для жінок 18-24. Якщо індекс менше 18, то діагностується дефіцит маси тіла, а якщо більше 25, то надмірна вага і ожиріння.
 • Ще одна формула, яка допомагає обчислити, яку вагу має бути при яке зростання: на кожні 152.4 сантиметра зростання повинен бути по 45 кг ваги. На кожні додаткові 2.45 сантиметра додається по 900 грамів. І в кінці додається ще 10% ваги. Такі дивні цифри отримані, так як спочатку формула була створена в дюймах і футах. Наприклад при зростанні 167, 167 = 152.4 +14.6, 14.6:2.45 = 5.96 (приблизно 6), 6 * 0.9 = 5.4кг, 45кг +5.4 кг = 50.4кг 10% від 50кг, це 5, значить підсумковий показник для зростання 167см буде дорівнює 55.4кг.
 • Ще один варіант, як можна перевірити своє статура: при нормальному співвідношенні параметрів у жінок об’єм талії дорівнює величині зростання, від якої відібрали 100. Таким чином, при зростанні 170, обхват талії повинен бути рівний 177.
 • Тепер ви вмієте обчислювати, яку вагу має бути при яке зростання. Що робити якщо ви виявили, що ваші показники не є нормальними з урахуванням вашого статури. Зверніться до лікаря. Недостатній або зайва вага може бути симптомом гормонального порушення або ж самостійно здатний привести до різних захворювань. Тому краще пройти обстеження у лікаря.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.