Якщо у вас близнюки: десять приводів для радості

Багатьом батькам близнят важко повірити, як швидко біжить час. Здавалося б, ще вчора в пологовому будинку вам протягнули два сопучи згортка, а сьогодні ці «згортки» вже йдуть в перший клас … Але більшість батьків близнят із задоволенням розкажуть вам, яка це відмінна штука — виховувати двох дітей, народжених з різницею в кілька хвилин. Якщо ви недавно приєдналися до елітарного клубу батьків близнят, і вам поки важко знайти «плюси» у вашому становищі, ось десять приводів по іншому поглянути на ситуацію.

З близнюками немає часу сидіти на місці, тому доводиться багато рухатися

Одна американка-мама близнюків одного разу підрахувала, скільки разів за день їй доводиться підніматися і спускатися по сходах, що ведуть з першого на другий поверх: потрібно приготувати їжу, простежити, чи сплять діти, або вже прокинулися, поміняти памперси, переодягнути, підготувати до прогулянки … Отримана цифра її приголомшила: 49 раз.

Коли діти підростуть, вам теж не доведеться сидіти, склавши руки: потрібно буде їх ловити — на кухні, в магазині, на дитячому майданчику.

Так як постійно доводиться тягати на руках обох дітей, виходить відмінне тренування для м’язів рук. Та через пару років у вас будуть такі біцепси, як у Сари Коннор у «Термінаторі». Ви коли-небудь бачили повну маму близнюків? Ні? Тепер ви знаєте, чому.

На жаль, все доводиться робити двічі … На щастя, все доводиться робити двічі

Багато людей вважають, що виховувати близнюків дуже важко: вдвічі більше турбот і клопотів, вдвічі більше витрат і витрат … Що на це скажеш? Це не зовсім так, вірніше, зовсім не так. Якщо у вас близнюки ви робите все те ж саме, що і з однією дитиною, тільки два рази. Міняєте підгузки одному — і робите те ж саме для другого, готуєте їжу для двох, укладаєте їх спати разом.

Правда, часто доводиться двічі повторювати власні слова. Але в цьому теж є своя користь — так ви точно не забудете, що сказали.

Мені потрібно часто робити покупки

Мамам близнюків доводиться часто навідуватися в супермаркети і торгові центри: то памперси закінчилися (це взагалі парадокс — памперси мають звичай «раптово закінчуватися», незалежно від того, скільки упаковок ви купили минулого разу), то дитяче харчування …

І справді, двічі на рік повністю оновлювати гардероб дітей — справа непроста, особливо якщо у вас хлопчик і дівчинка, але зате це відмінний привід удосконалити ваші організаційні навички.

Я багато економлю за рахунок знижок і рекламних акцій

Ви не повірите, скільки знижок і рекламних акцій ви втрачаєте, якщо рідко буваєте в магазинах. Деякі великі торговельні мережі та центри надають спеціальні знижки багатодітним батькам, особливо, батькам близнят і трійнят.

Так, зі знижками (іноді дуже значними) можна придбати наступні товари:

 • памперси;
 • паперові серветки та рушники;
 • дитяче харчування;
 • колиски і дитячі ліжечка;
 • сидіння для перевезення дитини в автомобілі;
 • дитячі книжки і навчальні посібники.
 • На вулиці я відчуваю себе суперзіркою — вся увага звернена на мене

  Будь мама двійнят розповість вам, що на вулиці вона відчуває себе Анджеліною Джолі — перехожі, особливо літні люди, вважають своїм обов’язком підійти і познайомитися, захопитися малюками.

  Спочатку така увага багатьох дратує і бентежить, але поступово ви до нього звикнете, і будете почувати себе не в своїй тарілці, якщо за час прогулянки ви не почуєте хоча б одну похвалу на адресу ваших близнюків.

  Намагайтеся відповідати на запитання незнайомців, якщо, звичайно, вони не виходять за рамки допустимого. На щастя, більшість обмежуються сюсюканням і спогадами про власних дітей.

  Іноді незнайомі люди ставлять мені особисті питання

  Так, це не найприємніший момент. Просто дивно, наскільки особисті питання іноді ставлять абсолютно незнайомі люди. Наприклад, нерідко цікавляться: «А ваші близнюки зачаті природним чином або вони з пробірки?». Або: «Ваші близнюки — однояйцеві?». Ще: «Напевно, вам і присісти ніколи?».

  Ніхто не питає, коли я планую наступну дитину

  Думаю, оточуючі не задають це питання, докучає багатьом матерям, тому що все і так очевидно.

  Близнюків не потрібно розважати — вони розважають один одного

  Якщо ви — мама близнюків і займаєтесь домашнім господарством, дуже важливо, що для дітей не потрібно придумувати заняття і розваги, тому що вони самі прекрасно справляються з цим завданням. У близнюків з народження є вірний друг, товариш для ігор і цікавий співрозмовник. Погодьтеся: якби діти були різновіковими, вам довелося б наглядати за ними куди уважніше. Так, іноді близнюки придумують божевільні гри, і якщо вони задумають пустощі — бережіться.

  Я входжу в вузьке коло «батьків близнят»

  З кожним днем членів «таємного товариства» батьків близнюків стає все більше. В це «таємне суспільство» входять мами, тата, брати і сестри, які захищають інтереси один одного, діляться порадами, розповідають історії з життя і підтримують у важкі часи.

  Близнюки — це удвічі більше любові, в два рази більше обіймів і поцілунків

  Вперше почувши: «Вітаємо, у вас двійня!», ви обов’язково відчуєте розгубленість. Але, подолавши первісний шок, ви зрозумієте, що не хотіли б іншого розвитку подій. Можливо, народження близнюків, їх виховання стане найяскравішою подією у вашому житті, вашим найголовнішим досягненням.

  Так, вам буде важко, але ці труднощі забудуться, варто вам поглянути на ваших малюків. Кожен день спостерігати за тим, як вони ростуть і розвиваються — це безцінний дар. Знаєте, яке найкраще почуття у світі? Коли ви обіймаєте ваших дітей, і вони цілу вас в щоку. Одночасно.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.