Якщо потрібно швидко прийти у форму, або як прибрати живіт за короткий час

загрузка...

Такі поняття , як стрункість і зайва вага, дуже індивідуальні: одна людина і з надлишковими двадцятьма кілограмами буде почувати себе добре і відмінно виглядати, а інший від з’явилися трьох зайвих сантиметрів у стегнах впадає в глибоку депресію. Адекватне сприйняття свого тіла це запорука відмінного самопочуття і гарного зовнішнього вигляду, але такий недолік фігури, як випирає живіт і нависають боки важко вважати милою особливістю. При цьому зробити талію тонкою можна шляхом спорту і дієти, але як прибрати живіт за короткий час?

Дієта або ліпосакція?

Широка реклама ліпосакції як способу швидко і назавжди позбутися зайвого жиру на талії і в інших проблемних зонах створила ілюзію легкості цієї процедури. Однак на ділі все набагато складніше: ліпосакція це повноцінна операція, що проводиться під загальним наркозом і здатна завдати серйозної шкоди здоров’ю. До того ж удавана швидкість такого способу позбавитися від живота є уявною: передопераційний період досліджень і аналізів, а також етап відновлення після операції можуть займати від декількох тижнів і більше, тому вважати операцію швидким і легким способом схуднути можна.

Жорстка дієта, наприклад, сувора білкова, здатна дати досить швидкий результат в справі позбавлення від складок на талії. Однак і повернеться жир з тією ж швидкістю, а можливо, і швидше. У таких випадках спрацьовує фізіологічний механізм: організм сприймає дієту як вимушене голодування, і прагне убезпечити себе, зробивши запаси жиру, причому розташовуватися вони будуть, в тому числі, і на талії. Тому сувора дієта не дуже підходить тим людям, які хотіли б позбутися від живота не просто швидко, але і надовго. Набагато кращий спосіб — нормалізувати харчування, виключивши жирну їжу і «швидкі вуглеводи (шоколад, солодку газовану воду, морозиво, борошняне), підібрати комплекс вправ на прес і зайнятися яким-небудь видом спорту. Однак такий метод не дасть негайних результатів, хоча в довгостроковій перспективі неодмінно допоможе талії стати стрункою і атлетичної.

Позбутися від живота за кілька тижнів

Відмінний спосіб прискорити процес позбавлення від зайвого жиру в області живота — додати до щоденних вправ на прес заняття з хулахуп (обручем). Цей обважений спортивний аксесуар виявляє подвійну дію — змушує працювати всі групи м’язів талії і «розбиває» відкладення жиру, сприяючи якнайшвидшому схудненню цій області. Масаж, який забезпечує животу і боків хулахуп, допомагає прискорити кровообіг і клітинний обмін в тканинах, позбавляючи одночасно від проявів целюліту. Немає нічого простішого, ніж щодня 10-15 хвилин крутити обруч на талії, але швидкість відходу жиру з пояса при цьому значно зростає.

І ще один спосіб позбутися від живота практично моментально — це тягне білизну. Зрозуміло, носити його можна тільки ситуаційно, і на пляжі таким шляхом живіт не сховаєш, але для виходу в світ у вечірньому вбранні цей метод дуже хороший. До того ж сучасне білизна з стягуючим ефектом забезпечує хороший кровотік в тканинах і сприяє схудненню.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.