Яких трав і спецій потрібно уникати під час вагітності: тимчасові обмеження

Трави та спеції використовуються переважно в кулінарії, однак для багатьох людей вони є ще й ліками. Але під час вагітності до деяких з них потрібно ставитися з обережністю.

В першу чергу слід поговорити з вашим лікарем про те, від якої їжі, в тому числі спецій і трав, вам варто відмовитися заради власного здоров’я і благополуччя малюка. Є чимало людей, які до цих пір не сумніваються в тому, що якщо за допомогою трав і не можна вилікувати всі хвороби, але вони вже точно не можуть принести людині ніякої шкоди. Однак представники традиційної медицини закликають бути обережними з травами всім, особливо — вагітним жінкам. Від деяких трав і спецій, взагалі-то дуже корисних, на період вагітності краще зовсім відмовитися.

Кориця

Вважається, що кориця послаблює спазми під час менструацій і навіть полегшує пологи — якщо вжити її в правильний час. Однак під час вагітності, особливо на ранніх термінах, вона буде стимулювати скорочення матки, що може серйозно нашкодити плоду і навіть привести до викидня. Тому, якщо ви чекаєте дитину, уникайте випічки з корицею і не пийте чай з цієї спецією, як би вам цього не хотілося.

Чорний кохош

Під час вагітності не слід приймати добавки, до складу яких входить чорний кохош, так як він може зробити на вас і дитини несприятливу дію. Його ефекти ще не до кінця вивчені. Чорний кохош, багаторічна рослина з сімейства Лютикова, продається в якості засобу проти нападів жару і симптомів менопаузи. Він також має властивість полегшувати менструальні болі, проте у вагітних жінок може призвести до передчасних пологів.

ослинника

Ця рослина рекомендується як допоміжний засіб для розкриття шийки матки, і його можна приймати, коли наближаються пологи. Однак впродовж всієї вагітності цю траву приймати не можна, так як вона здатна викликати викидень.

Розмарин

Розмарин часто використовують у кулінарії, з ним заварюють чай, проте для вагітних він не безпечний. Ця трава стимулює матку, а це може призвести до кровотечі, що дуже небезпечно для плоду.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.