Якими вправами прибрати живіт — спорт на варті краси

Позбутися від живота і знайти міцну нагострену талію можна тільки при розумному поєднанні нормалізації харчування і активних фізичних вправах. Тільки одна дієта тут не допоможе, оскільки організм частіше сприймає жорстке обмеження в їжі як стрес, який в подальшому викликає ще більш швидкий набір ваги назад.

При цьому в області талії складки з’являються особливо швидко, оскільки це закладено природою — опуклий живіт є для організму стратегічним запасом калорій на випадок повторення голодного періоду. Тому замість жорсткої дієти для позбавлення від жиру на талії треба вибирати нормалізацію харчування і фізичну активність — біг, плавання, спортивні ігри. Якими вправами прибрати живіт — питання некоректне, оскільки від жиру вони не позбавлять, а от зробити м’язи міцними і сильними — можуть, і це головне їх завдання.

Навіщо тренувати м’язи преса?

Здавалося б, навіщо взагалі тренувати м’язи преса? Тому як, якщо в області талії не буде жиру, то живіт автоматично придбає бажану площину. На ділі це не зовсім так. Якщо м’язи черевного преса не піддавати тренувань, то живіт в будь-якому випадку з часом стане опуклим, і справа може виявитися не в жирі, а в тиску внутрішніх органів. У нормі сильні м’язи на животі є таким же міцним корсетом, як і ребра, надаючи животу плоскі контури і не даючи йому помітно виділятися. Якщо ж м’язи в’ялі і нетреновані, то навіть схудла талія не буде виглядати непривабливо.

Загальна рухова активність, така як біг або танці, зміцнює всю мускулатуру, і в тому числі м’язи преса. Однак для досягнення найкращого результату необхідно додатково навантажувати цю область особливими вправами, серед яких є спрямовані на область нижнього або верхнього преса, а також на косі м’язи живота. Займатися бажано щодня; тренування не обов’язково повинна бути тривалою, але в неї обов’язково повинні бути включені всі три цих типу вправ. Тренуватися можна в будь-який час дня, але не відразу після їжі — треба вичекати дві-три години. Після занять краще також нічого не їсти хоча б годину.

Вправи для плоского живота

Три основні групи вправ на прес діляться по своєму типу на рухи ногами при нерухомому тулубі, руху верхньою частиною тіла при нерухомій нижній і всілякі скручування. Перший вид спрямований на розвиток мускулатури нижнього преса, другий — верхнього і третій — на косі м’язи живота.

Вправи на нижній прес — це такі всім відомі рухи, як «ножиці», «велосипед» та інші їх варіації. Махи ногами здійснюються з положення лежачи при нерухомій верхньої частини тулуба; можна описувати ногами вісімки або перехресні рухи, і виконувати цю вправу треба не менше 20-30 разів. Вправи на верхній прес: нахили в різні сторони, відривання торсу від підлоги при нерухливих ногах, обертання стегнами і так далі. Тренування косих м’язів живота — це всілякі скручування, махи ногами на боці, нахили убік. Щоденні двадцятихвилинні тренування, що включають три види цих вправ, укріплять м’язи преса і додадуть талії красиву форму.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.