Яким повинен бути один?

Чи існує в сучасному суспільстві поняття дружби? Хто може похвалитися наявністю справжнього друга? Як знайти непідробні дружні почуття? Всі ці питання мимоволі виникають у нас в голові, коли ми стикаємося з неприємними життєвими ситуаціями. Давайте поговоримо про те, яким повинен бути один. Отже:

Друг. А у вас він є?

Людські стосунки — це штука багатогранна і складна. Як відомо, крім дружби існує величезна кількість інших видів взаємодії між особистостями, групами і великими групами. Мова в нашій статті, як вже відомо, йде про дружбу. Однак, ми вважаємо, що дане почуття має розглядатися в купе з усіма іншими проявами людських відносин.

Отже, дружба. Вона зустрічається частіше, ніж, наприклад, любов. Це факт. Багато людей спілкуються і займаються спільною діяльністю, що взагалі-то найчастіше і призводить до виникнення дружніх відносин. Давайте розглянемо основні передумови появи хороших міцних особистих зв’язків, а потім звернемося до питання про те, яким повинен бути справжній друг.

 • Дружба виникає часто на основі спільних інтересів. Якщо ви захоплюєтеся якимись загальними темами, то у вас є про що поговорити і про що посперечатися. А це дуже важливо для формування дружньої симпатії.
 • Дружба виникає якщо люди займаються спільною діяльністю. Саме ця передумова працює частіше за інших, так як будь-яка справа об’єднує людей. Мова йде не обов’язково про роботу або навчання. Навіть спільні поїздки або просто схожість життєвих ситуацій і спільне їх вирішення дуже сильно зближують та об’єднують людей.
 • Ну і, звичайно ж, особистісні характеристики друзів. Кожна людина має широкий набір особливостей, які можуть поєднуватися і не поєднуватися з особливостями інших людей. І у випадку дружби, закономірність складається наступна. Люди, які володіють різними характеристиками сходяться дуже добре. В даному випадку працює закон заповнення. Люди бачать один в одному протилежні якості і заповнюють за допомогою одного свої недоліки. Причому це відбувається природно. Гасло таких відносин — «Разом ми в два рази сильніше». Кожен може написати ціле твір, яким повинен бути один. Інший варіант розвитку подій передбачає, що партнери по спілкуванню володіють схожими ознаками. У такій парі складаються стосунки об’єднання. Гасло таких відносин — «Ми — як одна крапля води».
 • Будемо вважати, що дружба сформувалася. Тепер поговоримо про якості людей, які називають себе гордим ім’ям Друг. Яким має бути найкращий друг:

 • Найперша умова збереження дружніх відносин та інтереси їх цінності — це не байдужість партнерів один до одного. Друг — це той, хто щиро зацікавлений у справах, самопочутті, особистих перемоги свого друга. Йому потрібна ця інформація про нього. Справжній друг відчуває потребу не тільки знати про свого товариша, а й самому ділитися з ним найпотаємнішими таємницями або просто повсякденними історіями свого життя.
 • Друзі завжди знайдуть, чим разом зайнятися. Справжній друг поділяє інтереси свого товариша і всіляко їх підтримує і розвиває.
 • Друг як опора. Мабуть, найвагоміша характеристика дружби. Якщо ви знаєте, що можете покластися на вашого друга, значить ваші стосунки — це справжня дружба. Серйозність цієї характеристики не може не впливати на дружнє взаємодія. Надійна людина — це той, хто готовий пожертвувати своїми ресурсами заради вашого блага. На це здатний далеко не кожен. Ось, якими якостями повинен володіти друг.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.