Який звір любить найбільше комп’ютер?

Який звір любить найбільше комп’ютер — таке питання ви можете зустріти в дитячих загадках.

Якщо поставитися до нього як до загадки, то відповіддю буде мишка, виходить гра слів у результаті якої, частина комп’ютера перетворюється на звіра. Звичайні ж миші до комп’ютерів особливої любові не плекають, вони бояться шуму, який комп’ютер виробляє при роботі.

А от звірі побільше інша справа:

 • Щура — щури тварини цікаві і не такі боягузливі як мишки, а ще у них весь час сверблять зуби, тому найулюбленіша частина комп’ютера у щурів це проводи які можна гризти. Невідомо за смачну оплетку або насичений мідний смак, але любов щурів до проводів дуже сильна, і якщо вам дороги і щур і комп’ютер, ну або хоч один з них, подбайте про те, щоб дроти були не доступні для неї, інакше вона може закусити проводом під напругою і закінчиться все дуже сумно. Та ж біда і з великими гризунами, наприклад кроликами.
 • Таргани — хоч формально таргани до тварин і не відносяться, але комп’ютери люблять всією душею, якщо вона у них, звичайно, є. У клавіатурі для них припасені річні запаси їжі у вигляді різних крихт, крупинок цукру і інших поживних речовин незрозумілого походження. У системному блоці тепло, сухі і багато м’яких пилу — чим не місце для затишного гнізда! Загалом, рада всім власникам комп’ютерів, і особливо тим, у кого в будинку іноді бувають комахи начебто тарганів і мурашок: частіше чистите свій комп’ютер.
 • Кішки — а ось ці тварини люблять комп’ютери сильно, чесно і безкорисливо. Приводів для любові у них багато. Кішки люблять тепло, а комп’ютери при роботі це тепло виробляють, тому справжня кішка не відмовить собі в задоволенні повалятися на теплому шарудить комп’ютері. А розкритий ноутбук виглядає для кішки як затишний диван зі спинкою, втім, складений теж підійде як ліжечка з підігрівом. Розлучити кішку з теплим комп’ютером може хіба що батарея. Інша причина любові кішок до комп’ютерів — розваги. Кішка завжди готова допомогти господареві в грі, коли він активно елозит мишкою, перемагаючи ворогів, правда вона в цьому випадку, може порахувати ворогом миша. Кішкам подобаються курсори, нехай вони майже не досяжні і невловимі, але сам процес спілкування з ними кішкам доставляє масу задоволення.
 • Ну останній варіант відповіді на питання, який звір любить найбільше комп’ютер — людина. Особливо той, що називається совою за свій спосіб життя, і ночами спілкується з комп’ютером як з найкращим другом.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Комп'ютери. Додайте в закладки постійне посилання.