Який зовнішній жорсткий диск вибрати?

Так трапляється, що в міру життя нашого комп’ютера, ресурси його пам’яті закінчуються. Ми починаємо голосити, що на комп’ютері вже немає місця для того щоб зберігати всі нові й нові фотографії або встановлювати різні ігри. Не біда. З цієї ситуації є вихід. Потрібно придбати зовнішній жорсткий диск. Про це і поговоримо.

Який зовнішній жорсткий диск вибрати?

При виборі жорсткого диска, який не буде присутній всередині комп’ютера, потрібно визначиться з віддається перевага типом диска. Мова йде про те, щоб вибрати між твердотілим (SSD) і звичайним диском. У чому відмінності і що підійде саме вам?

Головна відмінність жорстких дисків твердотільного і звичайного типу — це рівень мобільності. Зазвичай, твердотільний диск підключають до комп’ютера через USB з’єднання. Він працює також добре як і звичайний диск і чудово пов’язується з усіма пристроями комп’ютера. Звичайний зовнішній жорсткий диск повинен встановлюватися в систему комп’ютера, на його «залізо». Це не дуже зручно, так як у вас не буде можливості взяти такий жорсткий диск із собою швидко. Вам доведеться відключати дроти і шини і витягувати його з надр комп’ютера.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Комп'ютери. Додайте в закладки постійне посилання.