Який жк телевізор вибрати?

Хочете купити новий телевізор? Їх вибір величезний! Ось основні параметри, які допоможуть вам вирішити, який жк телевізор вибрати:

Діагональ екрану:

Вибираючи діагональ, пам’ятайте, що зручніше за все дивитися телевізор з відстані 4-5 діагоналей. Тому вибір діагоналі повністю залежить від розміру вашої кімнати. Випускаються міні телевізори, з екраном в пару дюймів до 100 дюймовий панелей. Зазвичай покупці вибирають телевізори з діагоналлю 30-60 дюймів.

Дозвіл екрану:

здатність матриці телевізора — це кількість пікселів, які створюють видиме на екрані зображення. Чим більше дозвіл, тим чіткіше зображення. У технічних характеристиках телевізора вказано співвідношення кількості пікселів по горизонталі і по вертикалі, наприклад, для якісного перегляду DVD-дисків, необхідний дозвіл 1366 X 768, а цифровий сигнал високої чіткості HDTV буде повноцінно відображатися на панелях з роздільною здатністю 1920×1080.

Кут огляд:

Зображення старих моделей жк телевізорів могло змінюватися, залежно від того, під яким кутом дивилися на екран. Від кута огляду залежали, наприклад, яскравість і контраст. Сучасні моделі мають кутом огляду приблизно 180 градусів (не купуйте моделі з цим параметром менше 170 градусів). Щоб перевірити кут огляду, в магазині відійдіть від телевізора на відстань, з якого ви плануєте дивитися його будинку, і подивіться на зображення під різними кутами.

 • Час відгуку, або швидкість реакції телевізора, так само важливий параметр. У сучасних моделях час відгуку має бути не більше 8 мсек, в іншому випадку, при різкій зміні кадру на екрані можна буде спостерігати каламутний шлейф
 • Яскравість і контрастність — ці параметри вказані в технічних характеристиках телевізора. Яскравість екрану повинна бути не менше 450 кд/м2, а контрастність не менше ніж 500:1.
 • Можливості підключення. На передній і задній панелі телевізора розташовані роз’єми для підключення різних пристроїв: програвач дисків і DVD і blu-ray, фотоапарат, відеокамеру, ігрову приставку, комп’ютер, зовнішній USB накопичувач, антену, домашній кінотеатр, навушники, і т.д. Тому вдома заздалегідь вирішите, що ви будете підключати, і які роз’єми вам потрібні: тюльпани, компонентний, SCART, S-Video, DVI, USB, HDMI і ін
 • Звук — бажано, щоб в моделі були вбудовані декодери звуку Dolby Digital, Dolby Pro Logic, Virtual Dolby.
 • Зверніть увагу також на вагу і енергоспоживання моделі.

  Який вибрати жк телевізор по виробнику? З’ясувалася, що росіяни найбільше довіряють таким фірмам як Sony, Philips, Panasonic і Samsung.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Техніка. Додайте в закладки постійне посилання.