Який випрямляч для волосся краще?

Якщо ви є володаркою хвилястих або пишного волосся, то, напевно, хочете випрямити і розгладити своє волосся. Це здійсненно за допомогою спеціальних випрямлячів для волосся — прасуванням. Навіть маючи пряму структуру волосся можна ними користуватися, наприклад, для підкручування кінчиків або додання блиску і гладкості. Але на сьогоднішній день існує безліч прасуванням для волосся і самостійно розібратися у виборі досить важко. Який краще випрямляч для волосся, спробуємо розповісти, розглянувши основні характеристики та відмінності приладів.

Існує кілька видів покриття прасуванням:

 • Металеві пластини. Першопрохідці в історії прасуванням, але сьогодні де ніде теж можна їх зустріти. При такому покриття тепло розподіляється нерівномірно і існує велика ймовірність спалити волосся.
 • Керамічне покриття. Найпопулярніше в наш час, так як тепло рівномірно розподіляється по волоссю і володіє чудовим ковзанням.
 • Турмаліновим. При нагріванні, яке звільняє негативні іони, тим самим запобігає електризацію самого волосся.
 • Тефлонове дозволяє, при використанні коштів для укладання волосся, уникнути їх налипання на пластини.
 • Суміш керамічного покриття з турмаліновим або тефлоновим.
 • Також розрізняють випрямлячі для волосся по можливості самостійної установки температури. Ця функція дуже важлива при використанні даного апарату. Адже у кожної дівчини різна структура і товщина волосся. Для більш тонких рекомендується температура не вище 160 градусів, для середньої жорсткості — 180, а для жорстких і товстих — 200-220 градусів.

  Чимале значення мають ширина і форма пластини. Завдяки широкій поверхні легко вирівняти довгу, густу пасмо. При вузькій ширині — навпаки, зручніше розгладити коротке волосся. Праску, який має не рівну, а закруглену форму може закрутити кінчики волосся в потрібну вам сторону.

  Прасування бувають безпосередньо професійні і для домашнього використання. Різниця полягає в витривалості і кількості функцій. Якщо є можливість вибирати, краще випрямляч для волосся з професійної серії. По-перше, він прослужить вам досить-таки довго. А по-друге, максимально збереже цілісність вашого волосся.

  Щоб зменшити шкоду від використання прасуванням необхідно правильно ним користуватися і не забувати про догляд за волоссям. Для початку переконайтеся, що волосся чисті і повністю сухі, в іншому випадку ви їх пересушити. Випрямлення почніть з нижньої потиличної зони, намагайтеся захоплювати не сильно великі пасма. Краще один раз провести по тонкій пасма і випрямити її, ніж 5 разів по густій. Перед початком процедури скористайтеся термозахисним засобом. Зараз їх існує достатня кількість:

 • У вигляді масла для волосся.
 • Рідкі кристали.
 • Спрей для волосся.
 • Пінка.
 • Підберіть те, яке влаштує вас у всіх планах.

  Якщо ви збираєтеся використовувати мус, або будь-які інші засоби для укладання — переконайтеся, щоб на упаковці присутня напис «для гарячої укладання». В кінці краще зафіксувати все лаком, щоб при появі вологої погоди волосся знову не закрутилися.

  Щоб підтримувати природний блиск і красу шевелюри, слід не забувати застосовувати бальзами для волосся після миття голови. А раз на тиждень робити живильні і відновлюють маски, щоб їх наситити. Так як праску виганяє вологу з волосся, тим самим випрямляючи їх. Такі нескладні і доступні методи допоможуть запобігти пересушування волосся та виникнення посічених кінчиків.

  При виборі випрямляча для волосся краще не економити, адже якщо ви їх спалите, відновлення вашої зачіски забере набагато більше коштів.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Техніка. Додайте в закладки постійне посилання.