Який вибрати праску?

Праска — важлива річ в господарстві будь-якої жінки. Хороший праска робить звичайний працю легким і приємним, а поганий — перетворює повсякденні справи в катаргу. Якщо людина не розуміє в параметрах праски, то перед покупкою слід прочитати наші рекомендації.

Який вибрати праску

 • Критерій потужності дуже важливий, так як тканини, які доведеться гладити, можуть бути зовсім різними. З будь-яким завданням впорається праска потужністю понад 1400 Вт А ось найсильніші складки здатний розгладити праска з потужністю понад 1800 Вт, крім того він швидко нагрівається.
 • Вкрай важлива система парозволоження в прасці. Зверніть увагу на те, щоб праска зміг розбризкувати воду на виріб, а також подаватися через підошву у вигляді пари. Все це робиться за допомогою натисканням на 2 кнопки. Багато жінок мріють про функції вертикального прасування в прасці. Таким чином, можна відпарювати висять фіранки, костюм на вішалці, весільне плаття.
 • Який праска краще вибрати, якщо ви зазвичай гладите дуже багато виробів відразу? Враховуйте ємність для води: її обсяги і зручність наповнення. Краще купувати праску, де резервуар для води прозорий, тобто вам буде видно, скільки води ще залишилося в прасці.
 • Вибирайте праску за вагою. Пам’ятайте, що рука швидко втомиться від важкого праски, а надто легкий прилад не пропрасувати нормально речі без сильного натиску.
 • Утюг повинен бути з проводом. Справа в тому, що випускають праски з шнуром від підставки для праски. Але як тільки ви приберете праска з підставки він буде тримати температуру всього секунд 30-60.
 • Убезпечити себе і свою сім’ю можна, вибравши праска з системою безпеки. З такою системою праска відключається самостійно, якщо перебуває довше 30 секунд в нерухомому стані.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Техніка. Додайте в закладки постійне посилання.