Який тонометр краще?

Якщо перед Вами постало завдання купити хороший тонометр, то корисним буде ознайомитися з критеріями вибору даного домашнього медичного обладнання.

Який тонометр краще купити?

Існують 3 типи тонометрів:

 • Механічний. Він підходить для людей з хорошим зором і слухом, що володіють хорошими навичками (досвідом) вимірювання тиску. Використовуючи механічний тонометр, дуже важливо дотримуватися всіх правил вимірювання. Якщо Ви думаєте, який краще тонометр, який гірше за критерієм точності, то механічний тонометр є найточнішим. Також якщо Вам важливий такий критерій, як ціна медтехніки, то даний тип тонометра набагато дешевше автоматичних апаратів.
 • Напівавтоматичний. Використовуючи такий тонометр, Ви самі накачуєте повітря за допомогою груші в манжету, а зменшення повітря відбувається автоматично, тобто результат АД буде видно на дисплеї.
 • Автоматичний. Якщо Вам не потрібна зайва морока, Ви не впевнені в своїх здібностях самостійно якісно виміряти тиск, у Вас є проблеми зі слухом або зором, то краще купити тонометр повністю на автоматі. Серед автоматичних приладів виберіть той, який володіє всіма необхідними для вас опціями і можливостями, про які мова піде нижче.
 • Автоматичний тонометр: який хороший?

  Саме тонометри на автоматі користуються зараз більшою популярністю. Тому їх вибору слід приділити особливу увагу.

 • Не можна однозначно сказати, який тонометр хороший для всіх. Наприклад, літнім людям настійно рекомендується використовувати тонометри з манжетою на плече. Зап’ястні тонометри підходять тим, кому ще немає сорока років. Пульс і тиск краще вимірюються на плечі, судини там більше, ніж на зап’ясті.
 • Якщо Вам потрібен тонометр під час занять спортом, купите зап’ястний тонометр, з ним буде зручніше контролювати артеріальний тиск і пульс при тренуванні.
 • Людям з поганим зором краще купити тонометр з багаторядковим дисплеєм, де результат буде виводитися великим числом. Також в деяких тонометрах передбачена підсвічування або опція голосового озвучення результатів.
 • У продажу є тонометри з функцією запам’ятовування результатів виміру тиску для однієї людини або для всіх членів сім’ї. Такі тонометри коштують дорожче.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.