Який роутер вибрати для дому?

Головна функція роутера — створити локальну мережу і підключити комп’ютери до інтернету. Але є й такі додаткові функції, як захист від мережевих атак, автоматичне призначення IP-адрес і обмеження доступу до окремих сайтів. Асортимент в наші дні великий, і вибрати роутер для будинку під час буває дуже важко. Перед вами кілька рекомендацій …

Який роутер вибрати для будинку

 • Згадуємо про своє провайдера. Адже багато провайдерів пропонують своє мережеве обладнання. Таким чином, ви уникнете можливих проблем з налаштуванням або сумісністю пристроїв. У кожному разі, фахівці там дадуть вам корисні поради в вашої конкретної ситуації, наприклад, про швидкість, заявленої провайдером і моделлю роутера.
 • Перед покупкою подумайте про кількість портів, тобто скільки комп’ютерів вдома ви збираєтеся підключати до мережі.
 • Тепер визначимося з тим, чи встановлений у вас на комп’ютерах Wi-Fi адаптер. Це потрібно, якщо ви вибираєте бездротової роутер. Звертаємо увагу, що практично всі бездротові роутери мають кілька портів для проводового з’єднання.
 • Більшість вважає, що для будинку краще вибирати роутер з wi-fi. Якщо у вас є ноутбук, ви можете пересуватися з ним в будь-яку точку квартири і користуватися інтернетом, та й нескінченні дроти не будуть втручатися на дорозі, з’єднуючи комп’ютери в різних кімнатах.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.