Який PSP краще?

Play Station Portable — це той пристрій, що радує все більше і більше підлітків і дорослих людей в усьому світі. Багатьом відомий найпотужніший бренд ігрових консолей компанія Sony PlayStation. Ця фірма вже давно зарекомендувала себе, як одного з лідерів серед виробників ігрових приставок. Сьогодні ми поговоримо про окремий продукт цієї контори, а саме про PSP. Отже:

Який PSP краще?

Для того, щоб зробити вибір, потрібно володіти інформацією. Інформація, яку ми збираємося вам представити вельми корисна, якщо ви не хочете помилитися з вибором своєї консолі. Для початку, вважаємо за необхідне розібратися різними версіями приставки.

Основна комплектація PSP — це Base Pack. Пам’ятайте про те, що після покупки даного продукту у вас в руках опиниться не тільки ігрова приставка, але і цілий кишеньковий комп’ютер. Приставку можна навіть підключати до PS3. Для того, щоб розширити можливості PSP, було розроблено величезну кількість різноманітного програмного забезпечення і доповнень. Наприклад, ви можете використовувати PSP як GPS-навігатор при придбанні спеціального GPS-модуля. При купівлі консолі в даній комплектації ви отримаєте саму приставку, батарею і адаптер.

Giga Pack — ось ще одна комплектація цього чудового продукту. Сюди включена сама приставка, батарея, адаптер, карта пам’яті на 1 GB, мікрофіброва ганчірочка для догляду за екраном пристрою, ремінь для руки, навушники з дистанційним управлінням, кабель міні-USB для підключення до комп’ютера, чохол для пристрою, а також демо-диск . Ось, яку PSP краще купити.

І остання комплектація, яку можна зустріти на російському ринку — це PSP Value Pack. Сюди входить все те ж саме, що і в пакет Giga Pack крім міні-USB кабелю, а карта пам’яті розрахована тільки на 32 мб.

Ну а тепер настав час розібратися з різними моделями PSP. Саме ця інформація допоможе вам зробити правильний вибір. Почнемо по-порядку:

 • PlayStation Portable Slim & Litе. Консоль оснащена бездротовим модулем Wi-fi, який призначений не тільки для виходу в інтернет, а й для спільної гри. Об’єм вбудованої пам’яті становить 64 Мб. Велика яскравість дисплея. Ви можете заряджати вашу приставку за допомогою USB. Особлива риса всіх моделей PSP, починаючи з цієї, полягає в тому, що здійснюється кешування даних з диска в пам’ять приставки. Це значно збільшує швидкість завантаження ресурсів гри. У даній моделі вже відсутня ик-порт, який був замінений на WLAN-перемикач. Стерео-динаміки розташовуються на передній панелі зверху. Слот для диска відкривається вручну, так як PSP Slim стала набагато тонше за свою попередницю. Немає різниці, в даному випадку, яка прошивка краще для PSP. Будь підійде.
 • PlayStation Portable 3000. Це наступна модель після PSP Slim. Деякі характеристики приставки піддалися змінам. До моделі додався мікрофон, після чого стало можливим повноцінно спілкуватися в скайпі. Новий дисплей створений таким чином, що чіткість зображення і перенесення кольорів набагато перевершує свого попередника. Не дивно, що дана модель трохи дорожче, ніж PSP Slim.
 • PSP Go. Дана модель стоїть осібно в усьому ряду приставок. Цікавий і незвичайний дизайн змушує покупця звернути увагу саме на цю модель. Приставка виконана у вигляді слайдера. Тепер стала доступна технологія бездротової мережі Bluetooth. Дана модель — найлегша з представлених на ринку на сьогоднішній день. Дисковод відсутній, зате тепер внутрішня пам’ять приставки становить ні багато ні мало 16 ГБ. Ігри можна завантажити прямо з інтернет-магазину PlayStation Store. Таким чином, дані версії PSP прошивають рідше. Та прошивка для PSP краща, яка може запустити будь-яку безкоштовно іграшку! Але такий прошивки поки ще не винайшли …
 • PSP Street. Модель, яка була створена як економ варіант. Зони продажу такої приставки — це Європа і Росія. Вона коштує всього 100 євро (для порівняння PSP Go обійдеться геймеру в 250 євро). Приставка має характеристики, які дозволяють користувачеві грати, але не більше того. Навіть Wi-fi в даному випадку не передбачено.
 • Тепер, дорогий читач, ви зможете зробити правильний вибір і зрозуміти, який PSP найкращий. Пам’ятайте, не варто гнатися за дорогою ціною, тому що не завжди високі за вартістю продукти будуть відповідати вашим потребам.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.