Який повинен бути пульс у людини?

Сьогодні, трохи поговоримо про пульсі людини і те, як його можна визначити. Отже:

Який повинен бути пульс у людини?

Самий звичайний стандарт пульсу у дорослої людини складає 77 ударів на хвилину. У стані спокою пульс у звичайних нетренованих чоловіків складає 70-75 ударів на хвилину, а у жінок 75-80 ударів на хвилину. У яких випадках збільшується частота серцевих скорочень і, відповідно, пульс? Це відбувається під час фізичних навантажень, під час емоційних струсів, а також при захворюваннях, які пов’язані з дефіцитом гемоглобіну в крові. При багатьох захворюваннях частота пульсу також збільшується. Організм реагує на вимоги органів і тканин про збільшення кровопостачання, тому наше серце починає скорочуватися частіше.

Як визначити пульс людини?

Знайдіть на руці людини точку, де ви зможете відчути пульсацію крові. Ця точка знаходиться на внутрішній стороні зап’ястя ближче до першого пальця руки. Візьміть руку людини і притисніть цю точку. Зачекайте хвилину і підрахуйте кількість ударів. Отримане число ударів і є пульс людини.

Існують різні відхилення від норми, які мають свої медичні назви. Наприклад, брадикардія (менше 60 ударів на хвилину) — це знижена частота скорочень серця, а тахікардія (більше 90 ударів на хвилину) — підвищена.

Яким би пульс не був, головне, щоб він був, дорогий читачу.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.