Який планшет вибрати?

Комп’ютерні технології не стоять на місці. Якщо позавчора ми замислювалися про те, який настільний персональний комп’ютер вибрати, то вчора ми вже подумували про ноутбук. Якщо вчора ми вибирали між ноутбуком і нетбуком, то сьогодні ми вже маримо про придбання графічного планшета. Поговоримо про сьогоднішні уподобання, а саме, про графічний планшеті. Отже:

Який планшет вибрати?

Мова в статті піде не стільки про ті планшетах, які надають функції звичайного комп’ютера, а скільки про планшетах, призначених для малювання. Багато хто знає, що потрібно призвичаїтися, щоб красиво малювати, використовуючи мишу комп’ютера. Сьогоднішні графічні планшети пропонують користувачам сенсорну поверхню і спеціальне перо. Таким чином, ви малюєте немов на аркуші паперу, хоча у вас є можливість стерти зображення, повністю його переробити і навіть зберегти. Все це відбувається на одному екрані, і вам не потрібно закуповуватися великою кількістю паперу.

Графічний планшет — це спеціальна робоча поверхня, придатна для малювання. Головна зброя — перо. Це пристрій швидше за все зацікавить тих людей, які працюють з графікою, дизайном і фотографіями.

Як і на комп’ютері, на планшеті є активна область Меню і область малювання. Цікавий той факт, що планшет практично повністю відтворює малювання справжнім пером на цій папері. Планшет чутливий до сили натискання пера, до нахилу і багатьом іншим параметрам. Графічний планшет дозволить створювати дійсно те, що ви задумаєте. Всі параметри можна налаштувати і підігнати під свої особливості і потреби.

Трохи про основні бренди, які займаються розробкою і створенням графічних планшетів. Велика кількість художників заявляють, що якщо вам потрібен планшет для професійної роботи, який буде максимально зручний і ефективний, то слід звернути свою увагу на планшети фірми Wacom.

Aiptek і Genius — це теж непогані виробники. Вони вигідно відрізняються ціною від планшетів Wacom. Однак, ставши володарем більш дешевого планшета, ви стаєте і володарем різного роду проблем і незручностей, про які вам не скажуть технічні характеристики, описані на упаковці.

Один з найбільш головних недоліків планшетів компанії Aiptek і Genius — це пристрій пера. Перш за все, перо вимагає батарейки. Її доводиться постійно міняти, плюс до цього, сильно збільшується вага пера. Від цього втомлюється рука і малювати довго стає неможливим. Ну а як же бути з натхненням? Потрібно вибрати хороший планшет, адже коли енергетичний творчий заряд розтягується на довгі години, у вас немає ніякого бажання постійно міняти батарейки. Ви хочете працювати багато, але рука дуже втомлюється і тонка робота залишається не виконаною.

Усього цього можна уникнути, використовуючи планшети від фірми Wacom.

Будь професійне і серйозна справа вимагає професійного і серйозного устаткування. Не купуйте низькосортні товари — це тільки нашкодить вашої творчості.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Техніка. Додайте в закладки постійне посилання.