Який ноутбук вибрати?

Скільки людей, стільки й думок, як говориться. Кожен призведе свої аргументи на користь того чи іншого ноутбука. Насправді люди просто керуються тим, чим вони переважно займаються на ноутбуці, в яких цілях його використовують.

Який вибрати ноутбук для дому

Вибираючи ноутбук для дому та бажаючи зробити його заміною для звичайного ПК, зверніть увагу на розмір екрану. Вибирайте великі екрани — від 17 дюймів. Вам не потрібно носити його на далекі відстані. Крім того, він буде ідеальний для перегляду фільмів. Приділіть належну увагу вибору хорошої матриці монітора (ноутбука).

Якщо ви більше використовуєте ноутбук для дизайнерських цілей, тобто часто працюєте з програмами Фотошоп, Корел та іншими для обробки зображень, тоді пред’являйте такі ж великі вимоги до матриці з гарною передачею кольору і підвищеним дозволом екрану. Адже вам потрібно виводити на екран зображення в хорошій якості. А таку кількість інформації буде мати потребу в великому обсязі пам’яті. Отже, при виборі ноутбука для дому розглядайте 2 головних параметра: екран і пам’ять.

Який ноутбук краще вибрати для ігор

Геймери — найвимогливіші користувачі. Для них потрібні потужні процесори і відеокарти високого рівня з величезною кількістю відеопам’яті. Орієнтуйтеся на необхідні характеристики ноутбука (ПК) в останніх відеоіграх.

Вибирайте самий потужний ноутбук з високою тактовою частотою процесора і найкращою відеокартою. Безумовно, дивіться на розмір РК екрану, адже грати на ноутбуці з маленькою діагоналлю просто немає сенсу. У екрану повинна бути підвищена контрастність, великий дозвіл і якість відображення чорного.

Який ноутбук вибрати для офісу

Офісний варіант ноутбука, як правило, не потребує великої потужності, адже на ньому будуть працювати переважно з текстовими документами, таблицями, Інтернетом, або стандартними програмами (1C, Word, Excel, Access, RAR, ZIP, Skype і т. д.).

Великих вимог до ноутбука в цьому варіанті не пред’являється. Хоча протягом робочого дня буде відкриватися одночасно маса документів і програм. А вони все завантажуються в оперативну пам’ять ноутбука, тобто процесор буде проводити дії відразу ж в кількох програмах. Значить, для офісу краще вибирати ноутбук з великою оперативною пам’яттю.

Як вибрати мобільний ноутбук

Якщо вам потрібен ноутбук, який ви будете брати з собою завжди і скрізь, вибирайте невеликий за розміром і вагою. Діагональ екрану може бути від 11 до 13 дюймів. Обов’язково порівнюйте вага ноутбуків в магазині, так як вам з ним ще подорожувати! Крім того, уявіть, ваш ноутбук повинен тримати зарядку досить довго, щоб не підвести вас у відповідальній ситуації. В якості мобільного ноутбука вибирайте максимальний час роботи від батареї.

І наостанок про бездротового зв’язку в ноутбуці. Будь-який сучасний людина розуміє, що в даний час сенс ноутбука без wi-fi втрачається. Ходити по всьому будинку з ноутбуком і мати при цьому вихід в Інтернет просто необхідно, інакше навіщо тоді ви міняли ПК на ноутбук … У вас буде можливість вийти в інтернет в кафе, готелі або будь-якому іншому місці з точкою wi-fi.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Комп'ютери. Додайте в закладки постійне посилання.