Який нік придумати в кс?

загрузка...

Комп’ютерні ігри відображають нашу дійсність у тій чи іншій мірі. Багато молодих людей на всій земній кулі є прихильниками славнозвісного шутера, який навів цього шереху в кібер-просторі. Ми маємо на увазі Counter-Strike. Ні, напевно, хлопці, який би не пробував постріляти парочку іншу суперників. Гра давно перетворилася в кібер-спорт, в якому крутяться великі суми грошей. Давайте поговоримо про те, який нік найкраще придумати для гри в Counter-Strike в онлайн режимі. Отже:

Який нік придумати в КС?

Нік — це ім’я вашого персонажа в грі. Ви повинні придумати таке ім’я, щоб воно максимально відображало вас. Це один із шляхів. Інший шлях — придумати ім’я, яке б повністю суперечило вашої реальному житті.

Головне не нік, так як на нього ніхто не дивиться. Потрібно тренувати свої вміння та навички в грі, тільки тоді вас помітять. Після того як вас помітили, можете придумувати собі грізне звучить ім’я, повергающей ваших суперників в паніку. Нік повинен описувати вашу манеру гри в якомусь одному слові. Ось раду, яка допоможе вам підібрати нік для КС. Згадайте улюбленого героя фільму або гри і назвіть ваш персонаж саме так.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.