Який навігатор краще купити?

Іноді складно розібратися в хитросплетіннях вулиць і вуличок, особливо це стосується великих мегаполісів. Давайте поговоримо про те, який пристрій найкраще допоможе нам знайти вірний і самий короткий шлях у місті. Отже:

Який навігатор краще купити?

Перед вами список і опис навігаторів, які зарекомендували себе як надійні і хороші пристрої для GPS-навігації на місцевості. Почитавши ці матеріали ви зможете вибрати те, що потрібно саме вам:

 • Garmin 800 — цей продукт від самої відомої фірми навігаторів в Росії «Garmin» швидко припав до смаку багатьом автолюбителям. Одна з найбільш примітних моделей — це модель Garmin Nuvi 800. У пристрої даної моделі міститься підтримка MSN Direct. Модель навігатора Garmin Nuvi 800 обслуговується операційною системою Linux. Безперечно, даний пристрій — це розумний прилад, який містить цифрову карту висот і має функцію розпізнавання мовлення. Необхідно, однак, відзначити, що функція розпізнавання мови не підтримує російську мову. Багато дилерів пропонують модель, вказуючи саме цю характеристику, як якусь відмінну рису. Як ви розумієте, вони лукавлять, оскільки функція розпізнавання мовлення в країнах Росії та СНД не знаходить свого застосування. Бути може, комусь із автолюбителів спокійніше пересуватися на машині, усвідомлюючи наявність голосового управління. Але гаманець таких людей аж ніяк неспокійний, так як не потрібно складних умовиводів, щоб зрозуміти, що функція розпізнавання мовлення коштує дуже дорого. Якість апарату, втім, на дуже високому рівні. Користувачеві пропонують яскравий TFT дисплей, функції мультимедіа та багато іншого. Краще рішення, яке може прийняти людина, що зібрався придбати моделі фірми Garmin, — це придбання більш ранніх версій навігаторів, ніж Garmin Nuvi 800. Справа в тому, що навігатори-попередники вже адаптовані до російських умов, а вище згадана модель немає. Ось, який навігатор краще купити.
 • Mio Moov 200 — це перевірений навігатор, який є зручним і надійним, однак, не можна назвати його дуже навороченним. Необхідно відзначити, що ціна Mio Moov 200 приваблює багатьох людей. Відразу скажемо, що ті, хто потребує потужному новігаторі, не будуть задоволені Mio Moov 200. Дана модель скоріше для дебютантів дороги. Яскравий дисплей, стильний дизайн, зручний інтерфейс і детальний карти, в тому числі і в Росії, — все це стане в нагоді будь-якому водієві, який не вимагає багато від навігатора. Мрієте про придбання надійного і зручного навігатора? Тоді Mio Moov 200 від компанії Mitac — це ваш вибір.
 • Nexx NNS-5010 — це модель від компанії Nexx вважається представником бізнес-класу навігаторів. До ваших послуг чорний тонкий корпус з пластика. Прилад не займає багато простору і вміститься в будь-якому автомобілі. Чим модель відрізняється від своїх попередників? Нове програмне забезпечення та підтримка тривимірної картографії — це нові характеристики, які вигідно відрізняють прилад від попередніх моделей. Використання модуля blue tooth дозволить перетворити ваш навігатор в пристрій зв’язку. Ось, який навігатор краще купити.
 • Ми привели список найпопулярніших навігаторів на російському просторі. Вибору залишається за вами, дорогий читачу.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Техніка. Додайте в закладки постійне посилання.