Який найточніший тест на вагітність?

У наш час не доводиться скаржитися на брак різноманітності товарів першої необхідності. Найчастіше виникають проблеми як раз з найкращим і якісним екземпляром. Таким чином йде справа і з тестами на вагітність.

Який самий точний тест на вагітність Тест-смужка

Це найпоширеніший у нас тест на вагітність у вигляді паперової смужки, яка просякнута реактивом. Цю тест-смужку занурюють до певного рівня в ємність з сечею. Щоб такий тест був найбільш точним, дотримуйтесь приписи інструкції. Якщо перетримати тест в сечі, то можлива помилка, а якщо навпаки швидко витягти смужку, то індикатор не встигне просочитися. Знову ж таки, щоб визначити наявність вагітності більш точно, проводите тест з ранку. Не дивлячись на те, що в нашій країні довіряють цьому тесту, в країнах європи від нього відмовилися.

Планшетні тести на вагітність

Такі тести вважають досить точними. При процедурі в сечу слід занурювати лише кінчик смужки. Сеча буде підніматися вгору і доходити до реактиву, там вступить в хімічну реакцію.

Струменеві тести на вагітність

Кажуть, що це найбільш ефективні і точні тести на вагітність у наш час. Тут не обов’язково використовувати тільки ранкову сечу. Проводити струменевий тест на вагітність можна в будь-який час доби.

Синій тест на вагітність

Щоб перевірити наявність вагітності, ви повинні вкласти в піхву паличку до шийки матки на кілька хвилин. Синій колір палички означає вагітність. Цей тест на вагітність найточніший, так як він реагує на зміни тканин шийки матки.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.