Який найкращий шампунь?

Щоб вибрати найкращий шампунь, не треба питати поради у подружки. Необхідно підбирати шампунь виключно під особливості свого волосся. На полицях магазинів зараз можна побачити безліч засобів для волосся, від яких розбігаються очі. Як не помилитися і не потрапити під вплив яскравих рекламних роликів …

Який найкращий шампунь — правила підбору

 • Визначте тип свого волосся. Коли у людини волосся стають брудними через 2-3 дня, це означає, що у нього нормальний тип волосся. Якщо волосся брудні вже через добу, вони вважаються жирними. Ну, а якщо голову не потрібно мити тиждень, це говорить про сухому типі волосся. Сухе волосся легко визначити, подивившись на них, вони тьмяні, мляві, жорсткі на дотик. Жирні швидко стають маслянистими на вид, можуть злипатися в окремі пасма. Купуйте шампунь, який підходить саме для вашого типу волосся. Не купуйте шампуні для всієї родини.
 • Дивимося на склад шампуню. Першими в складі стоять миючі речовини — детергенти. У дешевих шампунях зазвичай використовуються перші 2 детергенту, а в якісних інші. Перші легко змиваються з волосся, очищають їх, але створюють ефект жорсткості, ламкості і сухості. — Ammonium Lauryl Sulfate (це амонію лаурил сульфат) — Ammonium Laureth Sulfate (це амонію лаурет сульфат) — ТЕА Laureth Sulfate (це ТЕА лаурет сульфат) — TEA Layril Sulfate (це ТЕА лаурил сульфат) — Sodium Laureth Sulfate (це натрію лаурет сульфат) — Sodium Lauryl Sulfate (це натрію лаурилсульфат)
 • Не можна вибрати для себе найкращий шампунь на все життя. Його необхідно час від часу (1 раз в 2 — 4 місяці) змінювати. Волосся мають властивість звикати до шампуням, а корисні речовини перестануть надавати своє первинне дію.
 • Намагайтеся вибирати шампунь для волосся з низьким ph
 • Шампунь 2 в 1 — не самий кращий шампунь. Збільшення компонентів найчастіше знижує ефективність миючого засобу для волосся. Якщо ви збираєтеся в поїздку, то можете взяти з собою цей зручний флакон. Але вдома не варто поспішати, використовуйте окремо шампунь і кондиціонер (бальзам ополіскувач). Причому фахівці звертають увагу, що необхідно використовувати засоби для волосся однієї серії! Ніколи наперед не дізнаєшся, який ефект може дати поєднання речовин з різних серій і марок.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.