Який монітор краще купити?

Єдиного стандарту при виборі монітора немає. І це правильно, так як вимоги у офісного працівника до монітора будуть абсолютно відрізнятися від вимог завзятого геймера або фотографа, якому необхідно редагувати свої матеріали. Перш ніж купувати ЖК монітор, зверніть увагу на параметри, що мають значення конкретно для вас …

Який монітор краще купити

  • Вибираючи монітор для свого будинку або офісу, цілком підійде 17-дюймовий на матриці TN. На ньому ви будете прекрасно працювати з пакетом програм Microsoft Office: тексти, таблиці, наприклад. Багато хто купує додому монітор в 20 дюймів для престижу, цього якраз вистачить.
  • Якщо ви відносите себе до категорії геймерів, то краще купити швидкий монітор з мінімальним часом відгуку матриці 2 мс. Але краще перевірити саму роботу монітора, а не сліпо вірити цій цифрі. Діагональ 19-22 дюйма біля монітора в принципі вже може задовольнити геймера.
  • А для перегляду кіно на моніторі краще купувати широкоформатний зі співвідношенням 16 до 10. Є монітори з вже вбудованими потужними колонками і в комплекті з хорошим сабвуфером. А зовнішність таких моніторів буде невід’ємною частиною вашого інтер’єру.
  • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

    Схожі статті:
    Попереднє з категорії:
    Запис опублікована в рубриці Комп'ютери. Додайте в закладки постійне посилання.