Який ламінат краще?

v Відео — «Який ламінат краще»

Ремонт свого житла і його облаштування — це дуже важлива справа. Будинок повинен бути охайний і свіжий. Потрібно хотіти повернутися додому. Звичайно ж не тільки через те, що там зроблено першокласний ремонт, але й тому, що там живуть особливі люди. Але сьогодні ми поговоримо не про психологічні характеристики сімей, а про те, який ламінат вибрати для ремонту. Ну що ж, приступимо. Отже:

Який ламінат краще?

Давайте розберемося зі складом ламінату, а потім поговоримо про те, яка фірма ламінату найкраща. Яка його суть? Ламінат є вироби, що складаються з декількох шарів. Самий верхній шар — це високоміцна плівка, яка служить захистом від зовнішніх впливів. Плівка складається з меламіну або акрилової смоли. Цей шар визначає всю вартість виробу в цілому, так як саме від його якості залежить довголіття ламінату.

Другий шар — це спеціально оброблена і просочена папір або меблева фольга. Цей шар є декоративним і імітує різні породи дерев, рельєфу і так далі.

Ну і головний шар ламінату — це ДВП (деревно-волокниста плита). Плита має дуже високий ступінь щільності, так як вона повинна відповідати таким параметрам як стійкість до вологи, незмінність геометричних форм, міцність і жорсткість.

Нижній шар ламінату являє собою просочену смолами папір, який захищає ДВП від вологи і забезпечує стабільність геометрії всієї плити.

Який ламінат краще вибрати? Існує два види ламінату. Перший з них — це ламінат високого тиску. Він складається з декількох шарів плівок, які просякнуті високоміцними смолами. На плівку наноситься захисний шар оксиду алюмінію. Саме цей шар піддаються активному зовнішньому впливу середовища. Далі слід декоративний шар представляє ексклюзивний дизайн вашого інтер’єру. Ну і потім шари відповідають за стійкість покриття до ударів. Усі шари з’єднуються разом під впливом високого тиску преса.

Другий вид ламината — це ламінат низького тиску. В даному випадку використовується тільки один шар високоміцної плівки і декору. Цей шар пресується під час однієї стадії з ДВП.

Спираючись на дану вище інформацію, давайте подумаємо на що потрібно звернути увагу при покупці ламінату а також про підкладці під ламінат. Яка краще? Перше, що потрібно вибрати — це вид ламината. Ламінат високого тиску дорожче, ніж ламінат низького тиску. Однак, перший з них має більш вигідними характеристиками. Перший плюс — це екологічність покриття. Люди, які страждають алергією будуть прекрасно почувати себе в приміщенні з цим покриттям. Високий ступінь терпимості до зовнішніх впливів таким як, стирання, подряпини, вплив світла і так далі може запропонувати ламінат високого тиску. Ламінат низького тиску відповідає тим же вимогам, однак, термін служби такого виду ламінату набагато менше, ніж у його товариша.

Ще один пункт, про який потрібно запитати у продавця, щоб визначитися який ламінат найкращий — це тест на стираемость. Даний тест проходить абсолютно будь-яка колекція, так як він передбачений, як обов’язковий іспит для виробу. Що собою являє цей тест? Встановлюється дошка, зверху до неї прикладають шліфувальний круг і починають його розкручувати. Як правило, після декількох тисяч або десятків тисяч обертів круга, верхній шар дошки стирається повністю. Саме ця характеристика (кількість оборотів стирання) і визначає якість ламінату. Ламінат преміум-класу стирається тільки після 20000 оборотів. Ламінат найнижчого класу після 6000. Ви обов’язково повинні спостерігати цю характеристику в описі ламінату. Однак, існує якась тонкість. Багато недобросовісні продавці прагнуть обдурити покупця. Як вони це роблять? Вони не вказують який саме показник стирання взятий за основний. Існує показник IP — кількість обертів після яких з’являються перші ознаки потертості. FP — знос ламінату 95%. І середнє арифметичне від цих показників AT. Багато продавців вказують вигіднішу характеристику, забуваючи при цьому (спеціально) позначити відповідний показник.

Давайте поговоримо про лідерів продажів на ринку підлогових покриттів. Який фірми ламінат краще? Виходячи з наведених нижче даних можна буде укласти який ламінат краще купити:

 • Компанія WITEX — виробник ламінату, чий продукт не боїться води, а його установка вельми проста. На даний момент саме цей виробник є лідером на російському ринку.
 • Tarkett. Ця контора існує вже понад 100 років. Вироби даного виробника зарекомендували себе як надійні підлоги різних класів. Висока стійкість до механічних і хімічних впливів приправлені нечутливістю до вологи. Підлоги від Tarkett — хороший вибір для будь-якого приміщення.
 • Компанія Quick Step створює свої вироби використовуючи тільки якісні та довговічні матеріали. Якщо ви не хочете міняти ламінат кожен рік, то ламінат від Quick Step — це те, що вам потрібно.
 • Одним зі світових лідерів у сфері виробництва ламінату є німецька фірма Egger. Чудовий дизайн і виняткову якість — ось головний козир компанії з Німеччини.
 • Ми сподіваємося, що отримана вами інформація, допоможе вам розібратися у всьому різноманітті вибору. Почитайте також відгуки про ламінаті. Який краще на думку досвідчених людей? Виконуйте установку ламінату не поспішаючи і уважно. Будь-яка справа потребує часу, ну а в разі ремонту, часу може знадобиться багато.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Побутові поради. Додайте в закладки постійне посилання.