Який країні належить острів Таїті?

Острів Таїті — це головний острів архіпелагу Островів Товариства. Таїті розташований в Тихому Океані. Він належить Франзцузской Полінезії.

Французька Полінезія — це заморське співтовариство Франції. Спільнота розташоване в центрі південної частини Тихого Океану. Влада у Французькій Полінезії належить французькому верховному комісару. В якості місцевих представників влади виступають рада міністрів і територіальна асамблея.

Столиця Таїті — місто Папеете. Він розташований на північно-західному узбережжі. Таїті складається з двох частин, які з’єднані вузьким перешийком. Одна частина, яка є найбільш густо заселеною і більшої, називається Таїті-Нуї. Ну і майже безлюдний острів, що відрізняється невеликими розмірами, називається Таїті-Іті. Грунт островів вулканічного походження і загальна площа становить 1043 квадратних кілометри.

Особливістю острова Таїті є його коралові рифи. Вони розташовані навколо острова і прикривають лагуну від відкритого моря. Утворюючи коло, яке в деяких місцях переривається, коралові рифи тягнуть до себе любителів дайвінгу з усього світу.

Основний рельєф острова Таїті складають гори. Вони утворювалися протягом багатьох століть з первинного вулкана. Гори досягають висоти в 2200 метрів над рівнем моря. Всі вони покриті джунглями.

70 відсотків від загального числа всього населення Французької Полінезії живуть на Таїті. 170 000 чоловік. Для успішного процвітання Таїті володіє достатніми ресурсами, такими як родючі землі і багатий рибою океан.

Якщо ви хочете набратися нових незабутніх вражень і поринути в чарівний приваблюючий мир островів Французької Полінезії, тоді ви повинні відвідати це дивовижне місце.

«Пізнання країн світу — прикраса і їжа людських умов.» (Леонардо да Вінчі)

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Освіта. Додайте в закладки постійне посилання.