Який колір волосся підходить до зелених очей?

Зелений колір очей надзвичайно гарний. Про зелені очі складають пісні і складають вірші. Жінка з зеленими очима притягує, зачаровує, причаровує … як чаклунка. Якщо Ви щаслива власниця зелених очей, то напевно хочете підкреслити їхню красу. Допомогти в цьому можуть макіяж очей і красивий колір волосся. Але що робити, якщо рідний колір не подобається або набрид? Перефарбувати волосся! Тільки так, щоб не завдати собі шкоди і при цьому підкреслити свою красу, нічим її не зіпсувавши. Який колір волосся підходить до зелених очей? Якщо Ви твердо вирішили змінити забарвлення, то знайте, що при виборі нового кольору волосся потрібно брати до уваги три моменти: відтінок очей, колір шкіри обличчя і натуральний колір волосся.

  • Колір волосся. Ви повинні пам’ятати про те, що далеко не кожен натуральний колір волосся можна перетворити в бажаний за допомогою фарби. Тому перш ніж фарбувати волосся в той відтінок, що Вам сподобався, подумки оціните майбутній результат. Якщо Ви не впевнені в успіху або важко сказати, що перефарбування пройде вдало, пошукайте інформацію про те, які відтінки Вам підійдуть, а які ні. Зараз це не складає особливих труднощів, особливо, в мережі Інтернет. Крім того, в кожній хорошій упаковці фарби є вкладиш, на якому можна знайти інформацію про те, для якого кольору волосся підходить дана фарба, а для якого — ні. Зазвичай це оцінюється через «рекомендується» — «не рекомендується».
  • Колір шкіри обличчя. Основне правило — якщо колір шкіри блідий, то фарбуватися краще в теплі тони (і відповідно, навпаки). Також варто звернути увагу на стан шкіри. Якщо вона схильна до висипань, прищів, червоним плям або легко і часто червоніє на вітрі або морозі, то Вам краще не вибирати червоні відтінки. Жінкам зі світлою шкірою і зеленими очима добре підходять золотисті, руді і червонуваті відтінки. Для зеленооких красунь з блідою шкірою не рекомендуються платинові, холодно-попелясті, світло-руде і найсвітліші блондинисті відтінки. З такими волоссям особа буде здаватися ще блідіше.
  • Відтінок очей. З зеленими очима добре поєднуються волосся наступних відтінків: світло-і середньо-каштановий, рудий, світло-коричневий, медовий і золотистий блонд. До очей холодного зеленого відтінку без золотистих вкраплень підходять холодні тони: перловий, сріблястий, світлий або середній русявий попелястий. Якщо є золотисті або карі вкраплення, то краще вибирати теплі відтінки: пшеничний, коричневий і рудий. Темні відтінки волосся краще, ніж світлі, відтіняють і підкреслюють зелений колір очей.
  • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

    Схожі статті:
    Попереднє з категорії:
    Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.