Який колір волосся мені підійде?

Колір волосся — це важлива деталь образу людини. За кольором волосся багато людей судять про характер і особистісні особливості людини. Наважуючись на зміну кольору волосся, багато людей часто хочуть змін не тільки і не стільки свою зовнішність, а й способу життя в цілому.

Вирішуючи питання «який колір волосся мені підійде», думайте і про ваш стиль, і про спосіб життя і те, яке враження ви хочете справити на оточуючих.

Як вибрати колір волосся

Який колір волосся підійде тест для визначення ідеального кольору може бути заснований або тільки на ваших особистісних якостях, або на вашому типі шкіри. І враховують тільки одну сторону, але не всі рекомендовані відтінки, які підходять для вашого кольору шкіри, можуть задовольнити ваші потреби, наприклад в увазі, зміни або самовираженні. І у зворотному напрямку, якщо вибрати новий колір керуючись тільки лише своїми бажаннями і рисами характеру, можна не догодити зовнішності і отримати відтінок, який буде вас старити або змушувати виглядати хворий і втомленою. Класичні тести рекомендують тільки стандартні і традиційні кольори, ми ж поговоримо і про яскраві незвичайних відтінках. Щоб дізнатися який колір волосся підходить саме вам, доведеться зіставити очікування і тип зовнішності.

Який колір волосся мені підійде

Подивіться на себе в дзеркало і визначте який у вас тип зовнішності.

 • Якщо у вас світла шкіра з теплим відтінком, світлі очі і можливо веснянки, ваш тип — Весна. Вам можна фарбуватися в рудий, мідний, золотисті і медові відтінки блонда, також ви можете вибрати теплі кольори трохи більш темного відтінку — легкий коричневий і колір молочного шоколаду. Уникайте холодних платинових і попелястих відтінків. Якщо ви хочете кардинальних змін і залучення уваги оточуючих, можете фарбувати волосся в червоний, теплий червоний відтінок або теплий відтінок фіолетового і пурпурного. Але будьте готові до того, що не всі люди оцінять таку яскравість і можуть чекати від вас легковажності або зайвої емоційності.
 • Якщо у вас світла шкіра з холодним відтінком, світлі очі (сині або сірі найчастіше), і натуральний колір волосся від світлих до темно-русявого, ваш тип — Літо. Вам можна фарбуватися в будь-які відтінки русявого, попелястий і платиновий блонд. Уникайте яскравих темних кольорів, таких як темний шоколад або каштановий. Якщо ви шукаєте самовираження в дуже яскравих і незвичайних кольорах, вам може підійти абсолютно білий, синій, блакитний, бірюзовий, холодний рожевий і холодні відтінки фіолетового. Такі яскраві кольори можуть зробити вас схожою на русалку, тендітну і беззахисну.
 • Який колір волосся підходить смаглявим

  Наступні два типи включають власниць смаглявої загорілої шкіри і світлошкірих дівчат, розкриваючи питання, який колір волосся підходить смаглявим.

 • Якщо у вас русяве або темне волосся, світлі або темні очі, теплий відтінок шкіри (золотиста, жовтувата або смуглява) то ваш тип — Осінь. Для того, щоб підкреслити вашу красу краще вибрати більш яскравий контрастний шкірі колір волосся. Вам можна фарбувати волосся в каштановий, шоколадний, коричневі тони і навіть чорний. Також вам підійде руді і темно-русяве волосся з теплим відтінком, а ось в блондинку краще не фарбуватися — буде сильний контраст кольору волосся і шкіри. Вам можуть підійти яскраво-червоний або помаранчевий, з таким кольором волосся вас можуть оцінити як запальну, емоційну і гіперактивну.
 • Якщо у вас яскраві світлі або темні очі, темне волосся від природи, шкіра або дуже світла або дуже темна з холодним відтінком то ваш тип — Зима. Вам не можна фарбувати волосся в усі типи блонда і уникати теплих золотистих кольорів. Але ви можете вибрати будь-який з холодних темних кольорів в тому числі синяво-чорний. Для тек хто прагне до неординарності — темно-зелений, темно-синій, чорно-фіолетовий. З такими відтінками волосся вас можуть оцінити як похмуру натуру, але в той же час як таємничу і загадкову.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.