Який колір поєднується з жовтим?

З точки зору психології, жовтий колір символізує спілкування, радість, бадьорість духу, гарний настрій. Жовтий завжди асоціювався з золотом, розкішшю і багатством. Якщо він зберігає в собі стільки позитиву, чому б його не використовувати як елемент свого вбрання або інтер’єру квартири?

Головне тут, дотримуватися гармонію і уникати несмак. А для цього потрібно знати, який колір поєднується з жовтим. Подивимося на цікаві інтер’єрні рішення та стильні поєднання даного кольору в одязі.

Одяг

 • Класикою тут буде чорний. Так, поєднання жовтого і чорного завжди буде виглядати стильно: класика є класика. Не бійтеся вибирати яскраві тони жовтого.
 • Якщо хочете створити романтичний образ, то використовуйте разом жовтий і білий кольори. Наприклад, підберіть до білого плаття жовте пальто, жовті туфлі, сумочку і золотий браслет. Жовтий тут повинен бути більш спокійним, не кричущим.
 • Інтер’єр

 • Якщо теплий жовтий — основа вашого приміщення, тобто колір стін, то до нього добре підійде коричневий і цегляно-червоний колір. Це може бути меблі з дерева з насичено коричневим відтінком, червоний диван або стільці з червоною оббивкою.
 • З яким кольором поєднується жовтий ще? Звичайно, з зеленим! Тут краще взяти спокійні тони: оливковий і брудно жовтий. Уявіть, холодні, світлі трохи брудні відтінки жовтого на стінах, білий диван з подушками оливкового кольору, білий столик з оливковими вазами, картини в світло-зелених тонах.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Мода і стиль. Додайте в закладки постійне посилання.