Який формат відео підтримує PSP?

Як відомо, консоль PSP можна використовувати не тільки як ігрову консоль або аудіоплеєр, але і як відеопрогравач. Таким чином, в довгому шляху в автобусі, поїзді, або метро ви можете дивитися улюблені фільми та відеокліпи. Однак, playstation portable не розпізнає всі формати відеофайлів, тому перш ніж завантажувати фільм — зверніть увагу на те, яке відео підтримує PSP, а яке ні. Інакше, перебуваючи вже в дорозі, ви ризикуєте зіткнутися з нерозв’язною проблемою, коли бажаний фільм підібраний і записаний, але подивитися ви його не можете. Отже, давайте розберемося, який формат відео підтримує PSP.

Насамперед зверніть свою увагу на те, яка прошивка (операційна система) встановлена на вашій PSP. Різні прошивки підтримують різні набори форматів відео.

 • MP4 ХviD / DivX — найпростіший формат, який розпізнається усіма прошивками.
 • MP4 AVC — відтворюється на прошивці 2.50 і старше
 • AVI XviD / DivX — відтворюється прошивками від 2.00 і старше
 • PMP XviD / DivX — відтворюється прошивками від 2.00 і старше
 • PMP AVC — відтворюється прошивками від 2.00 і старше
 • Для власника PSP підтримувані формати відео перестають бути проблемою, варто тільки завантажити відповідний відео конвертер. Найпростішим буде скачати PSP video converter від Xilisoft, який і розроблений для цих цілей. Підійдуть і аналоги, на зразок PSP video 9 або Plato Video To PSP Converter. Ці програми безкоштовні і їх просто знайти на сайтах виробників або на торрент-трекерах.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.