Який фільм подивитися з дівчиною?

Який фільм подивитися з дівчиною зазвичай вирішується або випадково або в останній момент і іноді вибір буває не дуже вдалим. Як вибрати, так щоб вечір пройшов добре?

перше, ви можете подивитися фільм в кінотеатрі, тоді вибір здійснюється виключно з того, що зараз в прокаті, це не так вже й складно, так як їх кількість обмежена.

Якщо ви хочете вибрати, що подивитися з дівчиною маючи необмежений вибір, то можна покладатися на наступні поради:

 • Жахи — їх варто дивитися, якщо дівчині подобаються гострі відчуття і всяка нечисть, ну або якщо вона їх страшно боїться і ви хочете з нею пообніматься. Так як в страху вона швидше за все буде до вас притискатися, а потім ще й вимагатиме її проводити або побоїться і зовсім кудись ідті.Главное, будьте мужнім і не кричіть в різких моментах самі. Краще вибрати не противні трилери з кров’ю Расчлененка і іншим, а містичні по Стівену Кінгу або фільми Хічкока.
 • Комедія допоможе розважитися і весело провести час, але переконайтеся, щоб дівчині подобалися саме такі комедії. На вибір: Дуже погана училка, Безшлюбний тиждень, Винахід брехні, Нестерпні боси. Щось із них ще йде в прокаті, щось вже зовсім старе.
 • Драма або мелодрама — підійде якщо ви хочете продемонструвати свою тонку натуру і чутливість, втім в таких фільмах як наприклад «Чорний лебідь» присутні і еротизм і драматизм і містика, так що він цілком підходить для перегляду з дівчиною. Не переборщити, тому що після багатьох фільмів того ж Дарена Ароновскі дівчина швидше за все буде ще довго плакати, а це поганий розвиток вечора.
 • Якщо ваша дівчина любить дитинство і вам хочеться просто відпочити ви можете вибрати повнометражний мультфільм Валлі, Вгору, Гидке я, Як приручити дракона та інші. Вони зазвичай добрі з хорошим гумором і обов’язково добре закінчуються.
 • Ну і нарешті екшн, це динамічні фільми, які є блокбастерами і збирають мільйони в прокаті. Такий фільм не дозволить занудьгувати. Це фільми про супер героїв Тор, Зелений ліхтар, Люди Ікс, про людей рятують світ Трансформери, Вихідний код. Практично завжди щось з них йде в кіно.
 • Так що, перегорніть останні релізи або подивіться на розклад кінотеатру, орієнтуючись на правила наведені вище, виберіть який фільм подивитися з дівчиною, кличте її і насолоджуйтеся фільмом і спільним проведенням часу.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.